balbek bureau створили онлайн-конструктор для відбудови зруйнованих війною сільських будинків

Українська архітектурна студія balbek bureau представляє проєкт RE:Ukraine Villages – онлайн-конструктор, який спрощує відбудову сільського житла.

“Понад 200 мільйонів варіантів будинків – і це тільки для Київської області.
Онлайн-конструктор RE:Ukraine Villages був розроблений для відновлення пошкоджених або зруйнованих війною будинків, проте стане у пригоді й тим, хто збирається будувати сільське житло з нуля і шукає готове рішення”, – повідомляють у бюро.

balbek bureau створили онлайн-конструктор RE:Ukraine Villages

Команда архітекторів зазначає, що проєкт стартував з експедиції селами деокупованої Київщини. Свої спостереження архітектори зібрали в доступному онлайн-конструкторі, який допоможе власникам будинків швидко ухвалити необхідні рішення і розпочати відбудову.

 

 

Конструктор дозволяє отримати готову інструкцію з відбудови житла: pdf з ізометрією, планами, кресленнями, розгортками фасадів і рекомендаціями оздоблювальних матеріалів.

 

Головна мета застосунку – зробити процес відновлення житлових будинків простим і доступним для людей із різним достатком і потребами та зберегти сформований образ українського села.

Скріншот з сайту balbek bureau

“Конструктор пропонує елементи дизайну, типові саме для обраної місцевості – як базові, так і декоративні. Поступово ми розширимо географію проєкту й додамо нові дані з різних регіонів, постраждалих від війни”, – зазначають у бюро.

 

Читайте також:

Два меморіали, стадіон, монорельс. Як Irpin Reconstruction Summit планує відбудовувати Ірпінь, зруйнований війною

“Ми отримали зелене світло”. Засновник balbek bureau про реалізацію проєкту транзитного житла

balbek bureau розробляє проєкт реставрації зруйнованих росією сільських будинків