balbek bureau розробляє проєкт реставрації зруйнованих росією сільських будинків

/ Архітектура /

Нині фахівці вже вивчають особливості споруд у деокупованих населених пунктах Київщини. 

Про це 1 липня повідомив засновник та керівник архітектурного бюро Слава Балбек. 

“Архітектура України не обмежується лише історичними пам’ятками, опублікованими у путівниках; тут також є автентичні сільські будинки. Ці помешкання українці доглядають та передають із покоління в покоління.

Цього року, у Національний день архітектури України, ми хотіли б привернути увагу до архітектури села, яка продовжує зазнавати руйнівних атак з боку Росії”, – йдеться у повідомленні. 

Зруйновані росією приватні будинки в українських селах. Фото: Слава Балбек

Зруйновані росією приватні будинки в українських селах. Фото: Слава Балбек

Тому balbek bureau працює над проєктним рішення реставрації сільських осель, яке дозволить зберегти автентичність їхньої архітектури. Команда зауважує, що здійснювати відновлення треба із врахуванням особливостей місцевості та локального контексту. 

Архітектори будуть досліджувати регіони, що найбільш постраждали унаслідок повномасштабного вторгнення росії. Далі – розроблять дизайн-код для кожного з них. Для цього проаналізують характерне планування будинків, форми дахів, віконні рами тощо. 

Архітектори вивчають особливості будинків деокупованих сіл Київщини та збирають інформацію про інші постраждалі населені пункти. Фото: Слава Балбек

Команда вважає, що здійснювати відновлення треба з врахуванням особливостей місцевості та локального контексту. Фото: Слава Балбек

Невдовзі обіцяють презентувати дизайн-код відновлення будинків в українських селах. Фото: Слава Балбек

Слава Балбек зауважив, що архітектори зараз уже вивчають споруди Київської області та продовжують збирати дані про інші деокуповані чи прифронтові території України.

 

 

Читайте також

Слава Балбек анонсував будівництво пілотного модульного поселення RE:Ukraine

“Це на 100% неефективно”: Слава Балбек про план Нормана Фостера щодо відбудови Харкова

“Головне – не втратити команду”. Dezeen про те, як виживають українські архстудії під час війни