Паркінгу на Оболоні бути: Київрада дала дозвіл на розроблення проєкту землеустрою

Київрада дала дозвіл на розробку проєкту землеустрою та облаштування рекреаційної зеленої зони на вулиці Прирічній, та виділила земельну ділянку для будівництва паркінгу.

На сайті Київської міської ради повідомляють, що за відповідне рішення проголосували 76 депутатів. Напередодні це рішення підтримала земельна комісія Київради.

Комунальне об’єднання «Київзеленбуд» отримало дозвіл на використання земельної ділянки площею в понад 16 га на вул. Прирічній та на експлуатацію земельних насаджень.

Фото: Київська міська рада

Зазначається, що ділянка стане частиною рекреаційної зони, до якої також входитиме парк «Наталка», набережна, острів Оболонський та багаторівневий паркінг, який також слугуватиме укриттям під час повітряної тривоги.

Напередодні під час засідання земельної комісії Київради заступник мера Києва Вячеслав Непоп Вячеслав Непоп переконував депутатів, що без паркінгу на Прирічній Оболонський район очікує транспортний колапс.

Водночас, територія, на якій планують звести паркінг, регулярно підтоплюється, через це його називають “аквапаркінгом”.

Громадськість називає територію, виділену під паркінг, “аквапаркінгом” через постійні підтоплення. Фото: “Пасажири Києва”

Активісти та громада міста виступають проти будівництва паркінгу, натомість закликають міську владу облаштувати на його місці парк. Попердня оцінка вартості зведення споруди становить 120 млн гривень. За словами активістів “Пасажири Києва” на прикладі паркінгу в Київському зоопарку, існує велика вирогідність, що така паркінг не окупиться ніколи.

 

 

Читайте також:

У КМДА розповіли деталі про багаторівневий паркінг, який планують звести в Оболонському районі

Мер Києва розповів, коли зведуть пішохідний міст та облаштують Оболонський острів

На Оболонському острові почався капітальний ремонт — з’явиться пляж та велодоріжки