Австрія зведе в Україні три медзаклади – на це виділять €600 мільйонів

Проєкти профінансують австрійські й німецькі банки, а їхньою реалізацією займатимуться приватні компанії.

Дві медичні установи з’являться в Києві, ще одна – у Львові, повідомляє APA з посиланням на заяву міністерства економіки Австрії.

“Через війну зросла потреба в будівництві медичних закладів. На першому етапі три конкретні проєкти – будівництво та обладнання Національної дитячої лікарні “Охматдит” у Києві, будівництво та обладнання сучасної університетської клініки у Києві та будівництво Національного реабілітаційного центру України у Львові – буде втілено австрійськими компаніями (такими, як, наприклад, Vamed) з проєктною вартістю понад 600 млн євро”, – йдеться у повідомленні.

Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко та Федеральний міністр праці та економіки Республіки Австрія Мартін Кохер підписали Рамкову угоду між країнами. Фото: Мінекономіки України

Будівництво відбуватиметься у межах укладеної Рамкової угоди про економічну співпрацю у розвитку проєктів між урядами України та Австрії. Цей договір передбачає низку домовленостей щодо розвитку сучасної соціальної та навчальної інфраструктури, а також реалізації проєктів, особливо в галузі медичних технологій та закладів охорони здоров’я.

Ініціативи втілюватимуть шляхом пільгового довгострокового фінансування під гарантії європейських експортних кредитних агенцій. У Мінекономіки України очікують, що ефективна ставка залучення коштів не перевищить 3% річних, а термін запозичення складатиме до 14 років.

 

Джерело фото на головній: Wilo.com

 

 

Читайте також

Україну включать до зони роумінгу Євросоюзу – заява голови Єврокомісії 

Укргазбанк виділить 60 млн грн на реконструкцію “Промприладу” в Івано-Франківську

Міста в Бельгії відмовляються від зимових ковзанок через енергетичну кризу