Атмосфера виставки АРХІТЕКТУРНА ПРАКТИКА 2019

Вже втретє Міжнародна виставка Архітектурна Практика зібрала в Києві архітекторів, дизайнерів та проектувальників з усієї України в форматі В2В.

Два дні зустрічей та знайомств не лише з новими технологіями, інноваційними матеріалами та передовим дизайном, а також з цікавими людьми.

Архітектурна Практика – формат організації виставки , де архітектори, дизайнери та проектувальники отримують найсвіжішу, передову інформацію про характеристики матеріалів, тренди та тенденції – безпосередньо від виробників і постачальників, тобто “з перших рук”.

Виставка Архітектурна Практика

Виграшний формат Архітектурної Практики полягає в людях, які люблять свою професію, де в атмосфері творчості і пошуку, народжуються нові ідеї і створюються проекти.

Архітектурна Практика 2019 зібрала на своєму майданчику цікаві новинки та інноваційні продукти світових лідерів таких як, ASKO, FRANKE water system, FIANDRE, SAMSUNG, Legrand, MIDJ, ALMERA CERAMICA, DIESEL s.p.a., та багатьох інших.

Учасники виставки Архітектурна Практика

Учасники виставки Архітектурна Практика

На виставці Архітектурна Практика 2019 були представлені матеріали і технології з України, Німеччини, Італії, Швеція, Португалії, Іспанії, Туреччини, Австрії та Польщі.

Електротехніка та системи управління «розумним будинком», біокаміни, вертикальне озеленення, двері та дверна фурнітура, покриття для підлоги, мармур та кераміка, ультрамодне світло для дому та комерційних просторів, меблі (для офісу та дому, дитячі кімнати, HORECA) та багато іншого – було представлено дуже сконцентровано і в зручному форматі.

Стенд компанії Samsung на виставці Архітектурна Практика

Рейтинг – Марафон “Україна 2030”

Формат виставки передбачає не лише зону експозиції, а і насичену програму лекцій та семінарів, все направлено на отримання відвідувачами корисних знань, набуття спеціальних навичок, та на спілкування і обмін досвідом. 

Цього року в рамках виставки Архітектурна Практика відбулось два гучних заходи, а саме: 

  • організаторами виставки сумісно з виданням PRAGMATIKA.MEDIA було створено рейтинг ArchBusiness 2019. Рейтинг дав оцінку не творчій діяльності, а саме якості бізнес-процесів всередині архітектурних компаній, працюючих на українському ринку. В рейтингу прийняло участь 48 компаній, з яких було відібрано десятка кращих.
  • дводенна конференція День Архітектури, що була проведено компанією БАКОТЕК за підтримки GRAPHISOFT, де було презентовано першу локалізовану версію ARCHICAD 23 та детальний аналіз усіх новинок програми, європейський досвід впровадження BIM, як стандарту проектування, 3D-сканування.

Оголошення результатів бізнес-рейтингу ArchBusiness 2019

Перше місце в бізнес-рейтингу Первое ArchBusiness 2019 зайняла компанія archimatika

Архітектурна Практика – особливий світ, створений для архітекторів, проектувальників та дизайнерів, де все нове «на виду» та «під рукою», світ в який хочеться повернутися знову і знову.

До зустрічі 28-29 жовтня 2020р.!