ArtHuss додруковує книгу Алена де Боттона “Архітектура щастя” – оголошено передзамовлення

ArtHuss додруковує книгу Алена де Боттона "Архітектура щастя". Нині її можна передзамовити на сайті видавництва. 

Ален де Боттон пише про архітектуру як про живе середовище, що не тільки визначає поточний настрій мешканця чи гостя, не тільки віддзеркалює й викриває його риси, прагнення, звички, а й певною мірою визначає майбутнє. Адже те, як ми почуваємося у своїй спальні чи бібліотеці, впливає на наше ставлення до ширшого світу, бачення власного майбутнього й готовість боротися за нього.

Ален де Боттон “Архітектура щастя”, видавництво ArtHuss

Книга знайомить читачів зі стилями та смаками, притаманними різним епохам, розповідає, як вони характеризують людей, що планували та зводили визначні будівлі, жили в них і змінювали їх відповідно до своїх уявлень про красу й комфорт.

Олег Дроздов, Український архітектор, засновник архітектурного бюро Drozdov & Partners і Kharkiv School of Architecture про книгу “Архітектура щастя”: “Я дуже радий, що ця книга вийшла українською мовою. Адже це інструментарій, який дає прекрасну можливість відкрити нові шари в дискусії про місто і архітектуру для широкого кола, так само як і для професіоналів – переглянути стереотипи, які склалися.”

Видання вже доступне за передзамовленням. Вартість – 380 грн. Розсилати книгу почнуть у кінці листопада.

 

 

Читайте також:

У Львові на місці колишніх залізничних кас облаштують книгарню видавництва “Човен”

Фотокнига Old Khata Book зі світлинами автненичних українських хат вийшла друком

Yakaboo та Книгарня “Є” повністю припинили співробітництво з російськими видавництвами