Архітекторів запрошують на міжнародний воркшоп із відбудови шкіл

/ Архітектура /

Big City Lab разом із міжнародною архітектурною ініціативою Rebuild the Wonderful організовує воркшоп, у якому візьмуть участь чотири європейських бюро – DO ARCHITECTS (Литва), KAVAKAVA (Естонія), KLEINERT (Словаччина), ARCHICON (Угорщина).

У результаті воркшопу учасники отримають досвід роботи з визнаними міжнародними бюро, зможуть долучитися до відбудови шкіл та побути в нетворкінгу досвідчених спеціалістів. На жаль, кількість місць обмежена, тому організатори оберуть лише 10 заявок. Щоби податися, необхідно заповнити гугл форму.

Де? Unit.City (Київ, Дорогожицька, 3)

Коли? 28-30 серпня 

Мова заходу – англійська.

Дедлайн подачі заявок – 21 серпня, понеділок.

Основне завдання волонтерів на воркшопі – працювати разом із командами архітекторів, надаючи знання про українську архітектуру закладів освіти, та допомагати з технічними питаннями. Волонтери будуть закріплені за однією з команд. Модеруватиме процес головна архітекторка DO ARCHITECTS Гілма Теодора Гіліте.

Очікування від учасників:

  • знання архітектурного процесу
  • інтерес до архітектури закладів освіти
  • вільне володіння англійською мовою
  • відповідальність та комунікабельність
  • вміння користуватися програмним забезпеченням (Autocad, Revit / Archicad, Microsoft, InDesign, Illustrator, Photoshop)

Створення концепції архітектурної трансформації шкіл реалізується Міністерством освіти і науки у співпраці з ГО “Маріуполь Реборн” та Big City Lab за ініціативи Віцепрем’єр-міністра з інновацій, розвитку освіти науки та технологій — Міністра цифрової трансформації Михайла Федорова. 

 

 

Читайте також:

ДВРЗ Design Days: Дні сучасного українського промдизайну

#Archmeeting “Інклюзивна Відбудова України”

В Миколаєві оголосили архітектурний конкурс на кращі пропозиції меморіальних комплексів, присвячених захисникам України

Теги
воркшоп