ArchObraz представив проєкт реконструкції гуртожитку в Дніпрі для потреб переселенців

Архітектори представили концепцію реконструкції закинутої та занедбаної будівлі інституту геологорозвідки у Дніпрі під житло для переселенців. Нині там в "доволі аскетичних умовах" проживають 300 осіб.

Будівля за адресою вул. Каруни, 1 використовується як гуртожиток для пересселенців, який допомагають облаштувати волонтери і небайдужі мешканці міста. Проте умови проживання доволі аскетичні.

Фото: Oleksii Obraztsov

Будівля є пам’яткою історії, її звели в середині 20-ї років минулого століття в стилі конструктивізму. Під час Другої світової війни тут розташовувалося артилерійське училище.

Наразі архітектори пропонують реновацію існуючої будівлі та зведення поруч ще однієї нової, а також облаштування прилеглої території.

Візуалізації: ArchObraz

Візуалізації: ArchObraz

В обох будівлях заплановане облаштування кафе, офісів, магазинів, дитячого клубу, що дозволить працевлаштувати переселенців та підвищити якість їхнього життя.

Візуалізації: ArchObraz

Візуалізації: ArchObraz

Візуалізації: ArchObraz

“Ми сподіваємося, що житлові, громадські та рекреаційні простори будуть затребуваними та їх мешканцями та містянами. Завдання максимум – зробити цей простір сучасним та цікавим в довгостроковій перспективі”, – зазначають автори концепції.

 

 

Читайте також:

Відреставрований Річковий вокзал Києва ввели в експлуатацію

Студія Bogdanova Bureau презентувала проєкт відновлення амбулаторії у Макарові: візуалізації

Проєкт “Урбанина” випустив довідник “Рекомендації з відбудови Ірпеня”