Archimatika показала новий проєкт готелю “Поляниця” в Буковелі

/ Архітектура /

Archimatika показала візуалізації проєкту нового готельного комплексу "Поляниця" в Буковелі.

Готельний комплекс “Поляниця” розташований у Буковелі неподалік від озера “Молодість”. Він розміщується на двох ділянках, відрізаних одна від іншої гірськолижною трасою. Обидві ділянки мають крутий рельєф з суттєвими перепадами.

Візуалізації: Archimatika

Під час розроблення концепції архітектори намагались максимально ефективно використати наявні площі, зробити структуру компактною, аби уникнути довгих зв’язків і мінімізувати довгі коридори між приміщеннями. Ця задача суттєво ускладнювалася перепадами рельєфу.

Основну інфраструктуру комплексу розмістили приблизно в геометричному центрі композиції. У центрі також розмістили головну вхідну групу з дворівневим лобі, що виходить на критий великим навісом під‘їзд.

Візуалізації: Archimatika

Візуалізації: Archimatika

Звідси можна швидко потрапити до кожної з секцій або до громадських сервісів (ресторан, спа тощо).

Особливу увагу в готельному комплексі приділили візуальному зв’язку з довкіллям (панорама Буковелю та озер поруч). Секції зорієнтовано таким чином, щоб забезпечити якнайкращий вид з апартаментів, при тому уникнувши перегріву приміщень.

На обох ділянках є відкриті басейни з гарним краєвидом.

Візуалізації: Archimatika

Команда прагнула гармонійно вписати об’єкт в оточення, водночас не вдаючись до надмірної стилізації під місцеву архітектуру. Тому для комплексу розробили три варіанти образного рішення фасадів. Кожне з них певним чином враховує культурний контекст місцевості.

Візуалізації: Archimatika

Візуалізації: Archimatika

Візуалізації: Archimatika

Щоб зробити можливим стадійне введення готельного комплексу “Поляниця” в експлуатацію, було вирішено розбити його на окремо розташовані секції, кожна з яких має своє окреме лобі.

 

 

Читайте також:

Проєкт крематорію у Львові. Як готуються реалізувати концепт маріупольських архітекторів

Foster + Partners розробили проєкт набережної на Кіпрі на місці колишнього нафтопереробного заводу

Проєкт “Зелений гай” в Дніпрі від харківських архітекторів отримав відзнаку Спілки архітекторів: візуалізації