Акторка Сандра Буллок завершила реновацію свого таун-хаусу XIX століття у Нью-Йорку

Голівудська акторка Сандра Буллок, яка захоплюється дизайном та архітектурою, нещодавно завершила реновацію свого будинку XIX століття у Нью-Йорку.

Видання Architectural Digest пише, що Сандра Буллок придбала резиденцію понад 20 років тому.

“Архітектура мала бути запасним планом, але, на щастя, часи змінилися, і тепер ми маємо змогу робити більше ніж одну справу в житті. У мене є дві пристрасті”, — розповідає Сандра.

Фото: Pinterest

Втілити заплановане у життя акторці допомагала архітектурна студія Еш Леонардо. Оскільки Сандра любить приділяти увагу деталям, в оновленій квартирі вручну дороблювали відстуні елементи ліпнини на стелі, а нові каміни ретельно відтворені з їх попередників XIX ст.

Фото: Pinterest

Архітектурний дует Аріель Еш і Рейнальдо Леандро запропонували відшліфувати деревʼяну підлогу, щоб надати їй зернистості. А стіни пофарбували в колір “Super White” від виробника Бенджамін Мур.

Фото: Pinterest

Щоб доповнити колекцію антикваріату Буллок, дизайнери додали раритетний фламандський гобелен, який покриває високу стіну, та дивани, які обрамляють камін у вітальні.

Фото: Pinterest

Робота над будинком розпочалася в часи пандемії, тому дизайнери часто обмінювалися фотографіми референсів із Сандрою поштою.

Фото: Pinterest

“Це була абсолютно нова територія для мене, оскільки я завжди була на місці проєктів, тепер мені довелося відмовитися від певного контролю”, – додає Буллок.

Фото: Pinterest

Зазначається, що досі команда дизайнерів жодного разу не бачилися із актрокою віч-на-віч.

 

 

Читайте також:

balbek bureau реконструювали 140-річний будинок в центрі Києва

Adjaye Associates перетворює будівлю Вашингтонської електростанції на розкішні резиденції

Центр Помпіду в Парижі закриють на пʼять років на ремонт