Адвокати Романа Ратушного здобули судову перемогу над Корбаном у справі забудови Протасового Яру

Апеляційний суд Києва 22 березня розглянув апеляційні скарги столичного активіста Романа Ратушного проти забудовника Протасового Яру Геннадія Корбана. Суд скасував рішення, ухвалене на користь бізнесмена та постановив нове – щодо повної відмови у його вимогах. 

Про це повідомляють на сторінці ініціативи “Захистимо Протасів Яр”.

“Київський апеляційний Суд у складі головуючого Олійника В.І. суддів Сушко Л.П. і Кулікової, задовольнив апеляційні скарги Романа Ратушного і наших адвокатів Євгенії Закревської, Оксани Міхалечик та Антона Дикань в повному обсязі”, – йдеться у повідомлені.

Фото: “Захистимо Протасів Яр”

Так, Геннадій Корбан позивався до загиблого на війні активіста Романа Ратушного та громадської організації щодо захисту честі та гідності. У позові він просив спростувати інформацію про його причетність до компанії ТОВ «Дайтона Груп», яка мала намір забудувати Протасів Яр у Києві.

Адвокати громадської ініціативі пішли до Верховного суду. Останній скасував рішення апеляції Києва і відправив справу на новий апеляційний розгляд.

“Верховний Суд підтвердив, що в таких справах правонаступництво допускається. Тому позиція Роми звучала сьогодні в суді через його адвоката, який тепер адвокат його батьків”, — зазначили в громадській ініціативі.

На фото – Роман Ратушний

Нагадаємо, активіст Роман Ратушний загинув 9 червня в бою під Ізюмом. З першого дня повномасштабного вторгнення росії активіст брав участь у боях під Києвом, а потім – у складі 93-ої ОМБр «Холодний Яр» звільняв Тростянець, воював на Сумщині та під Ізюмом.

 

 

Читайте також:

Протасів Яр: забудовник може звернутись до суду, щоб оскаржити рішення Київради

“Протасів Яр” врятували від забудови. Київрада підтримала створення ландшафтного заказника

Забудови не буде: Протасовому Яру повернули статус зеленої зони