Adjaye Associates перетворює будівлю Вашингтонської електростанції на розкішні резиденції

Архітектурна студія Adjaye Associates розпочала проєкт перетворення колишньої будівлі 40-х років Вашингтонської електростанції на житлові резиденції.

Про це повідомляє Dezeen.

Adjaye Associates збереже багато аспектів оригінальної будівлі в стилі модерн – шестиповерхової споруди, спроєктованої американським архітектором Вільямом Фостером Дьюї для розміщення обладнання теплової електростанції.

Візуалізація: Adjaye Associates

“Я вважаю, що архітектура відкриває можливості для трансформації, і цей проєкт виявився чудовим прикладом того, як я зміг виразити повагу історії Західної теплоцентралі, перепроєктувавши її зсередини”, — сказав засновник Adjaye Associates Девід Аджає.

Відповідно до візуалізацій, проєкт збереже монументальну прямокутну арку в кінці конструкції, відновивши її та додавши текстурних деталей до світлого цегляного фасаду. За даними студії, сторони будівлі будуть оснащені новими металевими фасадами, які відповідатимуть системам XXI ст.

Візуалізація: Adjaye Associates

Всередині будівлі студія облаштує нове лоббі з високими вікнами від стелі до підлоги. Елементом сучастності стане монументальний камʼяний камін. Також створять приватні зони, такі як читальна зала та 70 розкішних кондомініумів.

Adjaye Associates встановить для мешканців басейн з подовженою склепінчастою стелею.

Візуалізація: Adjaye Associates

Навколо будівлі буде громадський парк, спроєктований філадельфійською студією Olin Studio. Його зʼєднають з прилеглим Джорджтаунським набережним парком і парком Рок-Крік, що охопить паркувальні зони готелю.

Проєкт має бути завершено наприкінці 2024 року.

 

 

Читайте також:

В Дубаї збудують найбільший в світі штучний риф

“Зелене серце житлового району”: блоковий багатоповерховий будинок в Уругваї від MVRDV

Проєкт кінопавільйону в Ісландії від Balbek Bureau посів третє місце на конкурсі Buildner