“А мені наср…ти!”. В історичному документі у Білорусі знайшли лайливий напис

На сторінках актової книги Гродненського земського суду XVI ст. поряд із позначкою "Тут нічого писати не треба" хтось залишиив напис: "А мені наср...ати".

Про це повідомляє видання NV з посиланням на білоруського історика Дениса Лисейчикова.

За словами Дениса Лисейчикова, напис знайшли співробітники Національного історичного архіву Білорусі. У 1571 році на пустому аркуші судової книги писар залишив нотатку, щоб ніхто не писав більше на цьому аркуші.

“Але якийсь читач книги наприкінці XVI ст. (або навіть пізніше) вирішив посміятися та дописав від себе, імітуючи лексику та манеру писаря 1571 року: “А мені наср…ти”, – зазначає історик.

Фото: Денис Лисейчиков

У тому ж історичноу архіві на фрагменті документу Могилевської духовної консисторії знайшли ще один лайливий напис: “Люся дура!”.

Встановити автора цих дописів наразі неможливо, тому що документи часто переміщалися із одного архіву до іншого.

 

 

Читайте також:

У Гонконгу на аукціоні продали рідкісну порцелянову китайську чашу за 25 млн доларів

Ландшафтний художник Даріо Гамбарін створив найбільший портрет Пікассо за допомогою трактора

На аукціоні в США виставлять найбільший у світі рубін