«98% йде на експорт». Панелі із переробленого пластику, які виготовляють в Україні, зацікавили одразу кілька країн

/ Події /

Засновники Нової пошти Володимир Поперешнюк та В'ячеслав Климов спільно з маркетологом Андрієм Федорівим стали інвесторами компанії з переробки пластику The Good Plastic Company.

Як повідомляє Андрій Федорів у своєму Facebook, 17 грудня компанія започаткувала українське виробництво у Білій Церкві. За цей час їм вдалося збільшити продуктивність утричі. У майбутньому завод перероблятиме від 1000 до 2000 тонн пластику на рік. 

Підприємство з переробки пластику у Білій Церкві. Фото: Andriy Fedoriv

Тут виробляють панелі розміром 1,4*2,8 м. Їх випікають із переробленого пластику, здебільшого з непридатної побутової техніки, одноразового посуду, пляшок від йогурту, бамперів та океанічного сміття.

Пластини із переробленого пластику. Фото: Andriy Fedoriv

Наразі 98% продукції йде на експорт. 

“Нідерланди, Велика Британія, Франція, Норвегія, Іспанія, Італія та Японія – наші ключові ринки. Основне нове обладнання поставимо до кінця квітня”, – розповідає підприємець. 

Панелі Salt Dune від The Good Plastic Company в новій інсталяції в Adidas Originals Store Le Marais. Фото: lecinquiemeproduction, deicy_sanches, vanillebusin

Пластини можуть бути різної форми, розміру та кольорів. Фото: lecinquiemeproduction, deicy_sanches, vanillebusin

The Good Plastic Company – міжнародна компанія, яка перетворює перероблений пластик у предмети для інтер’єру. Варто зазначити, що її співзасновником є український архітектор, засновник студії Architectural Prescription в Амстердамі Григорій Зотов. 

У 2019 році The Good Plastic Company відкрила своє перше виробництво у Нідерландах. У 2021 році підприємству вдалось утилізувати близько 70 тонн пластикових відходів.

Читайте також

Good Plastic Things. Как дизайнеру спасти океан?

Вінниця стала першим в Україні містом, де затвердили декларацію про Зелений курс

Топ-10 недобудованих архітектурних проєктів за версією Archdaily