300-річний дуб на Київщині визнали пам’яткою природи

У Богуславі визнали ботанічною памʼяткою природи 300-річний дуб-Славець. Таке рішення ухвалили депутати Київської обласної ради.

Про це повідомляє Київський еколого-культурний центр.

Ініціатором рішення виступив депутат Київської обласної ради, голова Екологічної комісії Роман Титикало. Технічну документацію підготували екологи КЕКЦ.

Дуб Славень росте в Богуславському лісництві ДП “Богуславський лісгосп”, поруч з адміністративною будівлею в місті Богуслав: його висота становить 21 метр.

Фото: КЕКЦ

Це дерево є одним із найстаріших дубів регіону та має важливе екологічне й історичне значення.

Визнання дуба-Славеня пам’яткою природи гарантує охорону від пошкоджень і знищення. Також це популяризує екологічну культуру і дбайливе ставлення до природи, приверне увагу туристів до Богуслава.

 

 

Читайте також:

У КМДА показали, як захищатимуть взимку дерева від технічної солі

На Оболоні хочуть облаштувати парк із рекреаційною зоною

У Львові відновлять озеро на місці колишніх промислових ставків