Мистецтво задоволення: 14 небанальних секс-іграшок від дизайнерів

Стіл із цікавими ніжками, не просто дзеркальце, прикраси, що вібрують, і хайтек пристрої... Силікон, дерево, скло, кераміка й метал... Дизайнери постаралися забезпечити людство найрізноманітнішими предметами для задоволення. PRAGMATIKA.MEDIA, так би мовити, заглибилася в тему та зробила добірку 14-ти найцікавіших дизайнерських секс-іграшок.

 

1. Вібратор-прикраса Vesper від Crave

Дизайнер Ті Чанг спроєктувала для бренду Crave вібратор Vesper, який можна носити як підвіску на шиї. Цей елегантний пристрій призначений для зовнішньої стимуляції і працює майже безшумно. На корпусі з нержавіючої сталі можна вигравіювати напис за індивідуальним замовленням.

Вібратор Vesper

Вібратор Vesper

 

2. Прозорий механічний вібратор Grandfather Clock

Нідерландський дизайнер Бастіан Буйс створив справжній витвір мистецтва — скляний механічний вібратор із дивною як для секс-іграшки назвою Grandfather Clock (у перекладі «годинник дідуся»). Заводиться пристрій поворотом ключа. Творіння Буйса призначене для того, щоб його не ховали в тумбочку біля ліжка, а відкрито ставили на неї.

Вібратор Grandfather Clock

Вібратор Grandfather Clock

Читайте також: Дизайн новых “веганских” секс-игрушек от Vegan Toys

 

3. Каблучки Ménage à quatre

Творці серії Ménage à quatre виступили проти стереотипного сприйняття жіночої мастурбації як чогось забороненого й вирішили створити елегантні предмети, які нагадували б про красу та делікатність цього дійства. Результатом їхньої роботи стали чотири перстні La Douce, La Réveuse, La Joueuse та La Non-timide, які виготовлені зі срібла та силіконових намистин, а призначені для стимуляції ерогенних зон.

Каблучки Ménage à quatre

Каблучки Ménage à quatre

 

4. Невульгарні іграшки для жінок від Whoop.de.doo

Дизайнерка із Чехії Анна Марешова запустила бренд Whoop.de.doo, який випускає мінімалістичні силіконові вібратори та вагінальні кульки. Дизайнерка прагнула зробити предмети, в яких одразу вгадувалися б секс-іграшки, але які при цьому не мали б вульгарний або дивний вигляд, щоб жінки не соромилися купувати їх і говорили б про них, не шаріючись.

Іграшки Whoop.de.doo

Іграшки Whoop.de.doo

 

5. Вібромасажер із пультом управління Inspire від Cal Exotics

Вібромасажер Inspire від компанії Cal Exotics має пульт дистанційного керування, замаскований під компактне дзеркало. Стимулятор виготовлений із силікону пастельно-рожевого кольору та оснащений десятьма режимами. Масажером можна керувати самостійно чи передати це право партнерові.

Вібромасажер Inspire

Вібромасажер Inspire

 

6. Геометричні скульптури 3D від TENGA

Японський бренд TENGA випустив серію іграшок для чоловіків 3D, які мають вигляд надрукованих на 3D-принтері геометричних скульптур. Під час використання їх потрібно вивернути навиворіт: тоді зовнішні деталі, які, здавалося, потрібні лише для краси, опиняються всередині та провокують різні відчуття.

TENGA 3D Spiral

TENGA 3D Polygon

 

7. Мінівібратор для пальців Hello Touch від Jimmyjane

Вібратор Hello Touch складається з двох ультракомпактних вібруючих модулів, кожен із яких прикріплений до гнучких силіконових кілець для пальців. Розробники Jimmyjane постаралися максимально зменшити пристрій, щоб ним можна було скористатися в будь-яких місцях, куди дістають руки. При цьому іграшка чудово підходить для пар.

Вібратор Hello Touch

Вібратор Hello Touch

 

8. Хайтек-пристрій для чоловіків F1s Developer’s Kit від LELO

Відомий шведський бренд інтимних товарів LELO представив інноваційний пристрій для чоловіків F1s, оснащений двома двигунчиками. Один із них продукує вібрації, а інший — потужні звукові хвилі. Крім того, F1s підключається до спеціальної програми для смартфона, за допомогою якого можна контролювати отримані відчуття.

F1s Developer’s Kit

 

9. Аксесуари Wisp для витончених відчуттів

Дизайнерка Ван Ценг вигадала витончену альтернативу традиційним секс-іграшкам. Її аксесуари Wisp — це силіконові прикраси, які надягаються на зап’ястя й шию, а також набір круглих аплікаторів, які прилипають до шкіри. Пристрої імітують дотики чи ніжне дихання. На відміну від традиційних іграшок, вони фокусуються на тонких відчуттях, а не спрямовані на досягнення оргазму.

Аксесуари Wisp

Аксесуари Wisp

Аксесуари Wisp

Аксесуари Wisp

 

10. Керамічний ділдо від Coco de Mer

Керамічний фалоімітатор Hot and Cold Ceramic Dildo з ніжним рожевим принтом розробили в співпраці з художницею Адель Брюджес. Елегантний предмет, зроблений із міцної кераміки, є порожнистою колбою, що закривається пробкою. Всередину можна налити охолоджену чи нагріту воду для створення нових відчуттів.

 

Hot and Cold Ceramic Dildo

Hot and Cold Ceramic Dildo

 

11. Золоті браслети-наручники Cleo

Компанія Unbound випустила колекцію іграшок, які одночасно є ювелірними прикрасами. Лінійка аксесуарів включає сережки, які можна перетворити на затискачі для сосків, кольє, яке стає батогом, та інші цікаві дрібнички. Один із яскравих предметів колекції — набір витончених позолочених браслетів із написом There is freedom in restraint («В обмеженні є свобода»). Браслети скріплені між собою ланцюжком і використовуються як наручники.

Браслети Cleo

Браслети Cleo

Браслети Cleo

 

12. Дерев’яні іграшки ручної роботи від beneLIGNI

Німецький бренд beneLIGNI пропонує екологічне рішення — інтимні іграшки з натурального дерева. Вироби створюються вручну, а не на токарних верстатах, і мають продуману ергономічну форму. Компанія виготовляє свою продукцію з оливкового дерева, черешні, горіха, клена та червоного дерева.

 

Іграшки від beneLIGNI

 

13. Коробка спогадів 21 Grams із попелом померлої коханої людини

Ще один дизайнер із Нідерландів Марк Стуркенбум створив скриньку спогадів 21 Grams, яка, за його задумом, має допомогти вдові повернутися до інтимних спогадів про втраченого коханого. Відкривається скринька за допомогою позолоченого ключика, який можна носити на шиї як кольє. У набір входить невелика позолочена урна для зберігання попелу померлої коханої людини, поміщена всередину скляного фалоімітатора.

Скринька спогадів 21 Grams

Скринька спогадів 21 Grams

Урна для зберігання попелу

 

14. Стіл Glory holes із ніжками фалічної форми

Хоча столик Glory Holes від бейрутського дизайнера Річарда Ясміна — насамперед усе ж таки предмет меблів, його творець не приховував, що для знімних латунних ніжок можна знайти більш цікаве застосування.

Стіл Glory holes

Стіл Glory holes

Стіл Glory holes

Стіл Glory holes