MIRS HOME. Етикет і етикетка

/ Події /

У грудні київських архітекторів і дизайнерів було запрошено на вечір у форматі MIRS CAMERATA. Гостей приймав мультибрендовий шоурум MIRS HOME, де у дружньому колі не лише обговорювали тонкощі етикету денних прийомів із Юлією Юдіною, одним із найкращих у країні консультантів із ділового та світського етикету, а й дегустували вино, кондиціоноване в холодильних шафах Liebherr.

Напередодні новорічних свят приводом для зустрічі став етикет денних прийомів і культура вина як невід’ємна їх частина. «Коли ми лише підходили до обговорення теми вечора, перша асоціація, яка виникла у всіх нас, — це, звісно, вино, — наголосила керівник MIRS HOME Ольга Лиштва. — Тому, щоб побудувати прямий зв’язок із предметом розмови, ми зібрали гостей у тому залі нашого шоуруму, де демонструється спеціальна техніка для охолодження та зберігання вина».

Головний редактор PRAGMATIKA.MEDIA Костянтин Ковшевацький і керівник MIRS HOME Ольга Лиштва

Маркетинг-директор корпорації MIRS Олексій Биков, Ольга Лиштва та Олексій Віценко

Гості вечора в залі MIRS HOME із винним холодильним обладнанням від Liebherr

Фахівець MIRS HOME із винного холодильного обладнання Олексій Віценко детально пояснив, як за допомогою Liebherr підготувати благородні напої для святкового столу та як отримувати від них максимум задоволення за допомогою інтуїтивно зрозумілих запрограмованих режимів.

Фахівець MIRS HOME із винного холодильного обладнання Олексій Віценко

Технічний аспект зберігання та подачі вин забезпечує енотехніка від Liebherr, широко представлена в салоні MIRS HOME

Лілія Рожкова, архітектор

«Ми не випадково зібралися в тій зоні MIRS HOME, де представлений практично весь асортимент винних шаф німецької компанії Liebherr, як для професійних енотек, скажімо, ресторанних, які оптимально підійдуть, щоб охолодити велику кількість пляшок для сервірування, так і для домашнього користування, — наголосив Олексій. — Кожен поціновувач вина рано чи пізно приходить до того, що в будинку просто необхідно мати місце для правильного зберігання благородних напоїв. І такі шафи, я впевнений, найкращий варіант».

Ольга Лиштва

Ольга Рябова, архітектор, KUDIN architects

Маркетолог корпорації MIRS Олександра Тюха

Олексій Віценко: «Винний і звичайний холодильник — принципово різні прилади. Об’єднує їх тільки те, що призначені вони для охолодження»

Катерина Розіт

Марія Горохова, архітектор, керівний партнер у Studio13

Помиляються ті, хто думає, що винний холодильник нічим не відрізняється від звичайного. «Це принципово різні прилади, які об’єднує тільки те, що вони призначені для охолодження», — запевняє Олексій. Наприклад, у винних холодильниках Liebherr полиці зроблені з бука та ясеня, щоб на них не збирався конденсат, спеціальне скло у дверях захищає від прямих сонячних променів, тобто від ультрафіолету, що вкрай важливо для зберігання пляшок із вином, вугільні фільтри усувають будь-які запахи плюс система забезпечує поділ внутрішнього простору на окремі кліматичні зони, скажімо, для червоного, білого, ігристого вин.

Олексій Віценко

Віктор Кудін, архітектор, керівник KUDIN architects

Катерина Алексєєнко, архітектор

Тарас Коломоєць, архітектор, архітектурно-дизайнерське бюро «Коломоєць-проект»

Іншими словами, кожне з них зберігається за своєї ідеальної температури. А щоб підтвердити сказане дією, гостям вечора запропонували продегустувати кілька видів вин, охолоджених у різних температурних зонах одного приладу для правильної подачі, яка розкриває всі нотки благородних напоїв.

Костянтин Ковшевацький, Юлія Юдіна та Ірина Шопа, CEO PRAGMATIKA.MEDIA

Лілія Рожкова, Альона Жернова та Надія Кравчук

Дизайнери Аліса й Анна Лисих, TWO interiors

Ольга Беспечна, дизайнер, засновник Prostranstvo design studio

Тетяна Денисенко та Наталія Захарченко

Дизайнери Альона Сергієнко й Тетяна Данилевич

Якщо технічний аспект зберігання та подачі вин допомагає забезпечити спеціалізована енотехніка від Liebherr, широко представлена в салоні MIRS HOME, з якою гості докладно ознайомилися у процесі спілкування та дегустації, то для висвітлення етикетних аспектів цього питання запросили провідного експерта-консультанта у сфері ділового та світського етикету Юлію Юдіну.

Експерт-консультант із ділового та світського етикету Юлія Юдіна

Гості вечора

Юлія Юдіна: «Етикет — це не тоді, коли ми нарікаємо на незнання іншої людини, а коли самі готові до будь-якої ситуації»

Юлія Юдіна

Детальніше зупинилися на двох основних видах денних прийомів: домашніх і тих, що відбуваються на майданчику, який не стосується будинку, — у ресторанах, садах, парках. У зв’язку із цим обговорили масу цікавих нюансів: коли, скільки разів і в якому вигляді надсилати запрошення, чи можна кликати на такий прийом того, хто вищий за рангом чи посадою, чи доречно дарувати квіти чоловікам, у гостях ходити на шпильках паркетом і що робити, якщо вам пропонують змінне взуття.

Валентина Даурова, студія Tabooret Development

Юлія Марченко, студія MAHNO

Олена Логвинець, архітектор, співзасновниця loft buro

«Етикет — це не тоді, коли ми нарікаємо на незнання іншої людини, а коли самі готові до будь-якої складної ситуації й можемо красиво, елегантно вийти з неї», — вважає Юлія. А тим, хто вважає, що вчитися правилам етикету складно й довго, вона відповідає: «Головне — зрозуміти логіку етикетної поведінки та трішечки потренуватися».

Олег Волосовський, архітектор, співзасновник loft buro

Герман Волга, архітектор, керівник German Volga Luxury Architecture

Вікторія Круглова, дизайнер, засновниця студії KIWI Creative

Леся Блага

Завершилася зустріч у MIRS HOME не лише шквалом питань до спікерів вечора та неформальним спілкуванням, а й серією дружніх шаржів від архітектора Віктора Кудіна — відомого апологета мистецтва карикатури, голови київського клубу карикатуристів «Архігум» і автора книг з української карикатуристики.

Дизайнер і СЕО Rozit Design Solutions Катерина Розіт, дизайнер Ірина Абрамова, Віктор Кудін і Наталія Косик

Дружні шаржі від Віктора Кудіна

Шарж від Віктора Кудіна

Віктор Кудін, Зоя Новосельська та Галина Нікуліна

Ірина Шопа й архітектор Лариса Цибіна

Також для гостей організували дві фотозони. В одній із них, оформленій як професійна фотостудія, охочим пропонувалася художня портретна фотозйомка. У другій, зі святковою світловою інсталяцією та великим екраном у фірмовому синьому відтінку MIRS HOME, створювалися атмосферні новорічні знімки.