PRAGMATIKA.MEDIA. Інвестуй у це!

#32
червень 2021

Інвестиції — ключове слово нашої епохи. І якщо ви хочете дізнатися, у що варто інвестувати сьогодні, то треба подивитися: а що там відбувається на Уолл-стріт?

Здавалося б, хмарочос 60 Wall Street у фінансовому районі Нью-Йорка не потребує покращення. 47-поверхова постмодерністська офісна будівля, спроєктована Kevin Roche John Dinkeloo & Associates, належить до Class A і відповідає стандарту стійкості LEED Gold.

Але ні! У середині травня компанія Paramount Group (глобальний інвестиційний траст у сфері нерухомості) оголосила про те, що інвестує в глобальну реконструкцію й без того успішного та популярного об’єкта.

Проєкт, розроблений студією Kohn Pedersen Fox (KPF), передбачає трансформацію фасаду, нове скління вежі, додавання світлового ліхтаря для природного освітлення атріуму та встановлення зеленої стіни, яка стане найбільшою у Північній Америці.

“Мета реконструкції 60 Wall Street, особливо під час COVID, полягає в тому, щоб створити середовище, яке принесе почуття благополуччя в цю активну міську спільноту”, — сказав Х’ю Трамбал, AIA, головний дизайнер KPF.

Інвестиції в благополуччя спільноти? Цікаво, чи не так? Ми вирішили присвятити наш інвестиційний том не лише історіям успіху й об’єктам і сферам діяльності, що гарантовано капіталізуються, але й розібратися в тому, що сьогодні змушує корпорації, мільярдерів і міста відмовлятися від «швидких» грошей і вкладати астрономічні суми в соціальні архітектурні й урбаністичні проєкти. Чи варта свічок ця гра?

745₴

Arclinea Camerata
Столичний салон Arclinea зібрав гостей, щоб познайомити з унікальним флористичним мистецтвом з Азії — технікою ханакубарі.

ПРОЕКТ 900. Архітектура жіночого роду
«Хто боїться Жінок в архітектурі» — тема гарячої та багатогранної дискусії, що відбулася в просторі шоуруму «Проект 900».

Kredens від ELIO HOME Прозора присутність
Компанія ELIO HOME створила лінійку шаф-вітрин.

Щось інше. Космічні інновації Liebherr
Компанія Liebherr перетворила холодильники останнього покоління на універсального таємного помічника: безшумного, економічного, прихованого за кухонними панелями.

Flexform: Home at last perfectly. Об’єкти бажання
Flexform пише історію дизайну, відточуючи багаторічну майстерність у кожній новій колекції, зокрема й у Flexform Outdoor, — про неї і говоримо з настанням літа.

Davide Groppi. Початок світла
Світло в компанії Davide Groppi — «інтелектуальне». Поговоримо про філософію створення «світлової матерії» на прикладі відомої фабрики, а про практичний бік — із представниками бренду в Україні, компанією Dominio Group.

Оздоблення поза часом: діалоги Caparol із сьогоднішніми трендами
Спілкуємось із генеральним директором компанії Caparol Ukraine Віталієм Верещагіним про те, як змінюються стіни сьогоднішніх будинків, чого від них чекають і яке місце у фасадному оздобленні займають інновації.

Бути різним — бути універсальним. Філософія інновацій Fundermax
Розкажемо про те, як австрійці Fundermax утримують баланс між трендом на природність і суворими вимогами до проєктів із великою прохідністю. І, зберігаючи рівновагу на цій самій грані, презентують нову лінійку продукції.

Колір безпеки — ультрафіолет. Перспективи використання UV-C для захисту від пандемії
Ультрафіолетове випромінювання, яке вже давно використовується в медицині з метою знезараження, є ефективним для інактивації SARS-CoV-2. Використання вдосконалених систем UV-C дозволяє відмовитися від оброблення поверхонь і приміщень хімікатами. Розповідаємо про технологію на прикладах реалізованих проєктів від компанії Signify (ex-Philips Lighting).

Місце, де ухвалюються рішення. Лобі сучасного житлового комплексу
Сьогодні лобі ЖК перетворюються на новий успішний і мультифункціональний тип суспільного простору.

Свіжа естетика інновацій VEKA
Обговорюємо актуальні рішення, які пропонує ринок в оформленні віконних профілів, із головою відділу інжинірингу в компанії VEKA Дмитром Фірсовим.

Інвестиційний вітер змін. Нові цінності нової доби
Що сьогодні змушує корпорації, мільярдерів і міста відмовлятися від «швидких грошей» у ліквідних квадратних метрах і вкладати астрономічні суми в соціальні архітектурні й урбаністичні проєкти?

Інвестиційний вітер змін. Уся палітра думок
Експертні думки Ярослави Чапко, Дениса Дроздова, Олександра Носаченка, Олександра Попова, Віктора Зотова, Олексія Баранова і Тетяни Лисюк.

Як вкласти гроші в архітектуру та не програти?
Про те, як грамотно інвестувати в проєктування та будівництво, розбираємося разом з архітектором Ольгою Черновою.

Секретний сад як енергетична капсула та інвестиція в особистий простір
Чому громадські парки та приватні сади не можуть замінити один одного, але чудово доповнюють і перебувають у тісному взаємозв’язку? Про це в рубриці «Лікбез» розповідає засновник бюро Beloded Landscaping, дійсний член Society of Garden Designers (SGD) Людмила Білодід.

PRO DECO 2021. Нехай емоції наповнюють наші простори
1 червня в Києві відбулася міжнародна онлайн-конференція PRO DECÒ 2021 на тему «Емоційні простори». Перша частина конференції містила освітні програми та інтерв’ю за участю світових зірок дизайну, а друга була присвячена живому обговоренню створення інтер’єрів, де ділилися досвідом українські професіонали.

Паола Навоне: «Готових дизайн-рецептів не існує»
Однією з почесних гостей міжнародної конференції PRO DECÒ 2021 стала легендарна італійська дизайнерка Паола Навоне, яка поділилася своїми думками щодо створення емоційних просторів.

STEEL FREEDOM. Архітектурна свобода, що втілена в сталі
Щорічний студентський конкурс для архітекторів Steel Freedom — це можливість для молодих спеціалістів проявити свої знання та спробувати сили в роботі з реальними об’єктами, використовуючи широкі можливості металу.

Sadolin: Обережно, пофарбовано! Loft Buro та їхній червоний
«Обережно, пофарбовано!» — це проєкт, створений у партнерстві з брендом Sadolin, який входить до концерну AkzoNobel і є провідним світовим виробником фарби найвищої якості. Вперше в нас одразу два герої. З Оленою Логвинець і Олегом Волосовським ми поговорили про червоний.

Офіс як місце сили. Штаб-квартира компанії UFuture в інноваційному парку Unit.City
Архітектурна група ЦЕХ і девелоперська компанія UDP завершили роботу над офісом інвестиційного холдингу UFuture в Києві.

Зона тиші. Офісний простір від MAYA BAKLAN
Дизайнер Майя Баклан зізнається, що ніжно любить старий житловий фонд. Її не лякають труднощі, пов’язані з реалізацією проєктів у царських будинках. Вона вміє перетворювати їх на натхнення. Про результати роботи над інтер’єром офісу в історичній будівлі — у матеріалі номера.

Проєкт CINEMA. Про барне, про різне, про своє
Поговоримо про проєкт CINEMA, в якому дизайнери студії LAURI BROTHERS об’єднали лофт із американською класикою, а вишенькою на торті став домашній кінотеатр.