Відкриття виставкового залу Laminam

Киев
Дати
07 Гру 2021
Локація
салон Laminam, вул. Тютюнника, 51
Організатор
Laminam, PRAGMATIKA.MEDIA
Час
18:00

Будемо раді бачити Вас на відкритті нового додаткового виставкового простору Laminam, італійського бренду, який створює привабливі та високотехнологічні керамічні покриття, що відповідають сучасному стилю життя.

Надзвичайну міцність, витривалість, екологічність та естетику кухонних стільниць Laminam, під час яскравого гастрономічного шоу, випробує зіркова гостя вечору Асмік Гаспарян, переможниця телепроєкту МастерШеф і засновниця кулінарної студії Asmicolas.

Шефиня приготує вишукані холодні закуски, а італійську атмосферу в серці Києва доповнять елегантне флористичне оформлення та фотозона від Інни Петренко, майстра – флориста, шеф дизайнера проекту «Гілля». Спеціальними гостями вечора будуть топ менеджери компанії – Пан Олег Ян – засновник та керівник Laminam SPA в Україні та Пан Джованні Ові, комерційний директор Laminam SPA в центральній Європі.

Коли: 18:00, вівторок 7 грудня 2021 року
Де: салон Laminam, вул. Тютюнника, 51
Дрес-код: leggero italiano

Аби отримати ваше персональне запрошення, заповніть, будь ласка, коротку форму: https://forms.gle/zoFTw1XxZoS5GRf46

Захід відбудеться з урахуванням усіх карантинних норм (присутнім треба мати сертифікат вакцинації чи негативний ПЛР-тест, зроблений не раніше 72 годин).