Відкриття виставки «Сталі нордичні міста» в Києві

Дати
07 Лис-17 Лис 2019
Локація
Art space SET, м. Київ, вул. Ярославів Вал 14
Час
12:00 - 21:00
Сайт
https://www.facebook.com/events/418911058767411/

Як повернути природу до наших міст? Як зробити громадський транспорт більш привабливим у місті, пристосованому для автомобілів? Як впоратися з дедалі більшим обсягом відходів, що утворюються в містах? 

Багато архітекторів, урбаністів та жителів міст замислюються над цими питаннями, адже проблеми, з якими міста в усьому світі мають справу, великі, але схожі. Пропонуємо вам ознайомитися та надихнутися урбаністичними  рішеннями та напрацюваннями нордичних країн та відвідати виставку «Сталі нордичні міста», що відкриється в арт-просторі SET 7 листопада. 

Виставка охоплює п’ять тем — фізичний та психологічний добробут громадян, пристосування міст до змін клімату, безпечний і чистий транспорт для всіх, зростання міст без збільшення викидів та перетворення відходів на цінний ресурс. 

Виставка буде цікава не лише архітекторам та урбаністам, а всім, кому небайдуже, як виглядають та функціонують наші міста. 

Над створенням виставки працювали Danish Architecture Center (Данія), Design and Architecture Norway (Норвегія), ArkDes&Form/Design Center (Швеція), Iceland Design Center (Ісландія) та Archinfo (Фінляндія). Україна є першою країною за межами Нордичних країн, де експонуватиметься виставка. Організаторами виставки в Києві є Посольства Данії, Норвегії, Фінляндії та Швеції, CANactions, Comixans та Програма розвитку ООН.