Відбудова зруйнованих війною міст України. Лекція від архітектора й урбаніста Йена Ґела

Київ
Дати
08 Кві 2022
Організатор
PRO PM
Час
18:00 - 19:00
Телефон
+38 067 286 20 62
Email
[email protected]
Сайт
https://cutt.ly/uD4j97D

8 квітня о 18:00 відбудеться онлайн-лекція англійською мовою на тему “Базові принципи, які варто врахувати при відбудові зруйнованих міст України. Відновлення зруйнованих міст, як поштовх для архітектурних змін та переосмислень для вцілілих міст всієї країни”.

Запрошеним спікером став архітектор та урбаніст Йен Ґел.

“За місяць війни вже зруйновано та пошкоджено десятки українських міст та сіл. І вже сьогодні потрібно замислитись над тим, як після перемоги ми будемо відновлювати знищені та понівечені міста. Світова практика має багато різних сценаріїв відбудови, тож вирішення цього питання має бути усвідомленим та осмисленим”, – коментують актуальність теми обговорення організатори заходу. 

Спікера Йена Ґела кличуть батьком урбаністики – вже понад п’ятдесят років Йен Ґел сприяє змінам урбаністичних середовищ по всьому світу та виступає експертом-консультантом з міського планування. Архітектор написав багато книг, зокрема “Міста для людей”, яку видали 32 мовами світу.

У 2000 році він заснував Gehl Architects – компанію, що досліджує та трансформує простори, вулиці, міста відповідно до потреб людей. До слова, у портфоліо Gehl Architects проєкти для Берліна, Шанхаю, Мельбурна, Нью-Йорка, Лондона, Сіднея тощо.

В анкеті реєстрації на подію в охочих буде можливість залишити питання до Йена. Організатори відберуть 3-5 найвлучніших, які й обговорять під час вебінару.

Модератором стане Микола Морозов – архітектор, керівник кріейторського відділу компанії archimatika.

Деталі та форма для реєстрації тут.

Фото