“Відбудова міст: фізичне проєктування та економічний фундамент”. Онлайн-вебінар з Аланом Берто

Дати
17 Чер 2022
Організатор
PRO PM
Час
17:00-18:30
Сайт
https://bit.ly/3mQMz6s

17 червня PRO PM запрошує на онлайн-обговорення з урбаністом Аланом Берто на тему “Відбудова міст: фізичне проєктування та економічний фундамент”.

Міське планування — це ремесло, яке опановують на практиці. Планувальники ухвалюють швидкі рішення, які мають негайний вплив на місцевість — ширину вулиць, мінімальний розмір земельних ділянок, висоту будівель. Мова, яку вони використовують для опису своїх цілей, є якісною — “стабільною”, “життєздатною”, “стійкою” — часто без зв’язку з вимірними результатами. 

Міська економіка, з іншого боку, є кількісною наукою, заснованою на теоріях, моделях та емпіричних доказах, які значною мірою розроблені в академічних умовах. Експерт Алан Берто розповість, що застосування теорій міської економіки до практики урбан-планування значно покращить як продуктивність міст, так і добробут мешканців.

Алан Берто — урбаніст, а з 2012 року — старший науковий співробітник Інституту міського управління Маррона Нью-Йоркського університету. 

Модератором стане Андрій Яцентюк — керівник архітектурного бюро Design Hub International.

В анкеті реєстрації охочі зможуть залишити запитання до запрошеного спікера. Організатори відберуть 3-5 питань для обговорення їх під час вебінару.

Мова заходу: англійська. Синхронного перекладу під час трансляції не передбачено. 

Реєстрація — за посиланням.