Вебінар з Каролою Хейн “Світові кейси по відбудові зруйнованих міст. Кейс Японія”

Дати
07 Тра 2022
Організатор
PRO PM
Час
15:00 - 16:30
Телефон
+38 067 286 20 62
Email
[email protected]
Сайт
https://cutt.ly/7GH0zF2

7 травня відбудеться онлайн-зустріч з Каролою Хейн, дослідницею історії архітектури. Фахівчиня розповість про досвід відбудови міст Японії, які зазнавали руйнувань унаслідок стихійних лих, техногенних катастроф та війни – так понад 200 міст постраждали через бомбардування під час Другої світової війни.

Принципи відновлення міст в Японії стануть корисними для зацікавлених українців і нададуть уявлення про проблеми та можливості під час процесу повоєнної відбудови. До прикладу, значна частина робіт зводилася в першу чергу до благоустрою територій, випрямлення та розширення вулиць. А досвід відновлення Токіо, зокрема, показує, як звичайні люди та державні лідери намагалися наново відтворити місто, його інфраструктуру, і яким був результат цих ініціатив.

Досвід Хіросіми став унікальним прикладом конкурсу для спеціалістів з реконструкції міста після удару першої атомної бомби, яка завдала величезних руйнувань.

Про спікерку. Карола Хейн – професорка історії архітектури та містобудування (кафедра архітектури Делфтського технологічного університету); редакторка академічного журналу Planning Perspectives. Однією зі сфер зацікавлення дослідниці є те, як міста у всьому світу відновлюють після надзвичайних подій чи воєн. Карола Хейн кілька років жила та працювала в Японії.

Модераторкою заходу стане архітекторка Даша Спицька, яка навчалася у бельгійському університеті KU Leuven за спеціальністю Sustainable architecture. Має досвід роботи в різних містах Європи – Київ, Бельгія, Париж.

В анкеті реєстрації в охочих буде можливість залишити питання до пані Кароли. Організатори відберуть 3-5 звернень та обговорять їх під час вебінару.

Реєстрація за посиланням.