Вебінар “Світові кейси по відбудові зруйнованих міст. Гавр, Франція”

Дати
28 Тра 2022
Організатор
PRO PM
Час
15:00 - 16:30
Сайт
https://cutt.ly/VH6e2ch

Школа PRO PM продовжує цикл лекцій та дискусій із видатними архітекторами, урбаністами й інженерами на тему відбудови України. 

Тема наступного онлайн-вебінару: “Світові кейси по відбудові зруйнованих міст. Велике, Маленьке та Екзотичне: плани реконструкції Гавра (Франція), Вест-Зеувс-Фландерен (Нідерланди) та Самаринди (Індонезія)”.

Спікеркою стане доктор Поліна К.М. ван Рузмален. Фахівчиня з Нідерландів розповість про три північноєвропейських підходи до планів реконструкції після Другої світової війни.

Гавр – велике французьке портове місто, яке було майже знищене в результаті безперервних бомбардувань Німеччини та її союзників. Завдяки зусиллям Atelier de reconstruction du Havre і під керівництвом Августа Перре Гавр відродився з попелу, мов фенікс.

Західний Зеувс, Вландерен – район, розташований на південному заході Нідерландів, що межує з Північним морем. Хоча регіон був переважно аграрним, невеликі міста там сильно постраждали від військових жахів. Цікаво, що хоча планувальники, яким було доручено розробити плани реконструкції різних міст у Західному Зеувсі, працювали за подібними принципами планування, що й Перре та його команда, їхній результат дуже відрізняється від Гавра.

Самаринда, Індонезія – попри проголошення Індонезією незалежності від Нідерландів у 1945 році, нідерландські чиновники залишалися адміністраторами міста до 1950 року. Отже, хоча Самаринда географічно не була Північною Європою, план реконструкції міста багато в чому був створений відповідно до інших голландських планів реконструкції.

Модератором заходом стане Анна Іскіердо – архітекторка, креативна директорка та співзасновниця проєктної компанії АІММ.

В анкеті реєстрації охочі зможуть залишити питання до д-р Поліни К.М. ван Рузмален. Організатори відберуть від трьох до п’яти питань для обговорення під час вебінару.

Важливо: вебінар пройде англійською мовою. Синхронного перекладу під час трансляції не передбачено!

Зареєструватись можна за посиланням.