Український урбаністичний форум у Вінниці

Вінниця
Дати
28 Лип-29 Лип 2023
Локація
Вінниця
Організатор
аналітичний центр Cedos
Вартість
безкоштовно
Email
[email protected]
Сайт
https://bit.ly/ukrurbanforum_2023

28-29 липня у Вінниці відбудеться Український урбаністичний форум — щорічна подія для обміну досвідом та мережування активістів, дослідників, представників органів влади та всіх, хто зацікавлені у справедливому та сталому розвитку українських міст.

«Спільний дім» — тема цьогорічного форуму, якою організатори прагнуть підкреслити важливість комфортного дому для всіх. Питання житла є одним із ключових для відновлення і розвитку українських міст, а проблема нестачі доступного і якісного житла лише загострилася за час повномасштабної війни.

На гостей форуму чекають лекції про житлову політику, панельні дискусії про планування міст, регіональний розвиток і вплив війни на різні соціальні групи, тематичні екскурсії, спеціальні воркшопи про те, як можна використати закордонний досвід розвитку соціального житла в українському контексті та інші активності.

Детальну програму форуму можна знайти за посиланням.

«Для мене найважливішою складовою форуму є люди. Ми робимо цю подію, щоби бачитися з однодумцями, ділитися ідеями, дискутувати та разом думати, як ми можемо зробити українські міста справедливими й комфортними», — зазначає Анастасія Боброва, координаторка Українського урбаністичного форуму, координаторка напрямку житлової політики та старша аналітикиня Cedos.

«Це велика подія всеукраїнського масштабу, яку відвідають різноманітні фахівці, активісти, представники муніципалітетів. І не дарма саме Вінницю було обрано місцем проведення Форуму. Як муніципалітет ми ще минулого року розпочали дискусію про житлову політику на рівні міст, та якою вона має бути в контексті відбудови. І нам буде чим поділитися з вінничанами та гостями міста», — каже директор Інституту розвитку міст Назар Коваленко.

Участь у форумі безкоштовна, щоби взяти участь потрібно зареєструватись за посиланням. Дедлайн реєстрації: 21 липня.

Робоча мова події: українська з синхронним перекладом англійською. Організатори не покривають проїзд на форум, проживання чи харчування.

Форум організовує аналітичний центр Cedos за підтримки Фонду імені Гайнріха Бьолля. Головний локальний партнер форуму — Інститут розвитку міст (Вінниця).

Серед цьогорічних партнерів форуму також: Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН), Посольство Королівства Нідерландів в Україні, Вінницька міська рада та інші.