Український фестиваль архітектури для дітей Archikidz

Дати
25 Тра-26 Тра 2019
Локація
галерея «Лавра», пер. Лаврский, 7, Киев
Організатор
Archikidz Festival
Вартість
Безкоштовно
Сайт
https://archikidz.org.ua

Любиш Мinecraft? Подобається LEGO? Хочеш попрацювати у команді над крутим масштабним архітектурним проектом? Обожнюєш роботів або настільні ігри? Тоді приходь на головну архітектурну подію для дітей – фестиваль Archikidz!

Цього року команда Archikidz підготувала майстер-класи, лекції від відомих українських та зарубіжних архітекторів, ярмарку, конкурси, призи та багато-багато іншого!

Тема цьогорічного фестивалю – «Об’єднані містом». Адже наше місто – це наш дім, і яким він буде – залежить тільки від нас.

У лайн-апі фестивалю архітектурні та творчі майстер-класи, а також лекторії:

25 травня
11:00–12:00 Зюзана Табачкова (Німеччина, Берлін).
13:00–14:00 Ігор Уваров (Франція, Париж).
16:00–17:00 Посольство Португалії в Україні.
17:00- 19:00 Панельна дискусія «Щасливі діти = Щасливі міста»

26 травня
11:00–12:00 Зюзана Табачкова (Німеччина, Берлін).
13:00–14:00 Бражник Андрій (Україна, Київ).
14:30 «Мої перші уроки французької з Флоріан» для дорослих.
15:00 «Мої перші уроки французької з Флоріан» для дітей.

А головна подія фестивалю – Велика архітектурна майстерня. Цей майстер-клас був започаткований архітекторами з Амстердаму близько двох десятиліть тому. Він проводиться у різних країнах світу та збирає багатьох прихильників — майбутніх творців навколишнього простору. У Майстерні діти віком від 7 до 12 років впродовж 3,5 годин створюватимуть масштабну проектну роботу під керівництвом професійних архітекторів, серед них:

 – Christian Quesada van Beresteyn – співзасновник та амбасадор руху Archikidz. Серед відомих архітектурних фірм, у яких працював Крістіан були Paul de Ruiter, Meyer & van Schooten, Cloud 9 в Барселоні та Mecanoo. Зараз він – засновник і власник архітектурної студії qb studio.

– Дмитро Аранчій – отримав освіту у лондонській Архітектурній Асоціації, КНУБА та КПІ. Дмитро викладає на архітектурному факультеті КНУБА обчислювальну архітектуру, що на основі західного освітнього досвіду кидає виклики експериментальному проектуванню в Україні. Архітектурна майстерня Dmytro Aranchii Architects працює у сфері архітектурного проектування та дизайну, є піонером обчислювальної архітектури в Україні. Роботи майстерні відзначаються міжнародними нагородами та публікаціями.

– Ольга Цуркан – архітектор за освітою, засновник студії дизайну інтер’єру «Turnvisual», досвід роботи більше 10 років. Головний викладач студії проектування для юних архітекторів Archi Lab Kids. Окрім участі у Великій архітектурній майстерні, Ольга разом зі своєю студією Archi Lab Kids буде проводити на фестивалі майстер-клас з будування мостів.

– Ольга Богданова – архітектор, куратор міжнародних виставок українського предметного дизайну на таких подіях як Paris Design Week, Dutch Design Week, Milan Design Week. Співзасновник 2B.group, засновник Bogdanova Bureau, основними напрямками якого є архітектура, дизайн і креативний менеджмент. Засновник дизайн платформи Prostir 86, яка розвиває і просуває український предметний дизайн. Асоціює себе з Дизайн Мамою, вкладає багато сил у розвиток молодих талантів, вірить у велике майбутнє українського дизайну.

– Влад Голдаковський – архітектор з 15 річним досвідом у проектуванні і будівництві. У портфоліо Влада – реалізовані об’єкти різного масштабу і призначення, від HORECA просторів і торгових центрів до приватних будинків і квартир в Україні і за кордоном.

– Сольмаз Фуляді — український дизайнер іранського походження, випускниця КНУБА, власник студії Persian Primavera. Працює у стилістиці перського модерну, поєднуючи розкіш і символіку давніх цивілізацій з сучасними архітектурними напрямами і технологіями.

– Юрій та Віталій Кирилів – засновники дизайнерського бюро Hochu rayu. design bureau, яке стало відомим на весь світ завдяки своїм цікавим проектам: офісний шолом Helmfon, який блокує шум і дозволяє сконцентруватися; розумний кулон Senstone, який дає змогу швидко і легко занотовувати думки на ходу. Основними напрямками роботи бюро є просторовий дизайн з комунікаційними елементами та предметний дизаийн.

– Ігор Редкін – головний архітектор бюро Gorn Group. “Створити досконалий міський простір і яскравий інтер’єр, реалізувати кращі ідеї в ландшафтному дизайні і побудувати ідеальний будинок – все це вміє Архітектор. І сьогодні дуже важливо донести свою пристрасть, свої знання і вміння новому і молодому поколінню. Наші діти сьогодні широко і сміливо дивляться в цей світ – і допомогти розгледіти в ньому таємниці і майбутнє архітектури – прекрасна і захоплююча мета!”

– Олексій Горащенко – ведучий архітектор компанії archimatika, яка за 14 років роботи спроектувала більше ніж 7,6 млн. кв. метрів житлових та нежитлових приміщень. Олексій вважає, що “щасливі діти = щасливі міста”. Саме тому разом з дітьми, що “працювали” у архітектурній студії, він організував конкурс, і на основі найкращих ідей та рішень була сформована концепція і придбано оснащення для дитячого майданчику ЖК “White Lines”. Адже головна ціль – зробити об’єкт максимально зручним та функціональним для тих, хто їм користується.

Більше інформації про фестиваль та Велику архітектурну майстерню, а також реєстрація на фестиваль – на сайті https://archikidz.org.ua