Цикл онлайн-подій “Без 1С у будівництві”

Дати
09 Бер 2023
Локація
Україна
Організатор
PRO PM
Час
17:00 - 18:00
Сайт
https://cutt.ly/68ftS49

Школа управління будівельними проектами PRO PM Construction запрошує на цикл зустрічей з розробниками та інтеграторами сучасних ERP та CRM систем, рекомендованих до впровадження для будівельних компаній України:

9 березня о 17.00 відбудеться другий випуск: “Без 1С в будівництві. Досліджуємо сучасну ERP/CRM систему UGLA для управління портфелем будівельних проєктів в Україні”.

Тривалість події: 1 год.

Платформа для зустрічі – MS Teams (після реєстрації на пошту надійде посилання для приєднання).

Реєстрація на подію

Спікери:

Ірина Алдакімова, СЕО UGLA,

Кушнір Михайло, СТО UGLA.

Модераторка: Наталія Дерен співвласниця будівельної компанії “7CI Group”, методологиня й викладачка курсу з бюджетування і управління економікою будівельних проєктів в бізнес-школі PRO PM Construction.

Другий випуск буде присвячено дослідженню сучасної ERP/CRM системи UGLA, для управління портфелем будівельних проєктів в Україні. Учасники заходу:

1. Розглянуть DEMO основних блоків системи, які вирішують проблему обліку та вимірювання в будівництві, а саме: виробництво-будівництво, закупівлі та тендери, фінанси, складський облік, облік зарплати та кадрів, бюджетування, продажі та CRM, документообіг, звітність.

2. Ознайомлять із функціональними можливостями роботи в системі для різних користувачів – учасників реалізації портфелю будівельних проєктів.

3. Вивчать інструменти перенесення історичних даних в систему та інтеграцію системи з іншими програмними продуктами.

4. Поговорять про цінову політику впровадження та використання системи.

5. Заповнять результати дослідження в інтерактивну таблицю огляду ERP/CRM систем для управління будівництвом.

6. Дізнаються про впровадження штучного інтелекту та алгоритмів машинного навчання, які закладені у функціонал ERP/CRM системи UGLA.

Передбачено запис зустрічі, а також online-трансляцію на YouTube-каналі школи PRO PM.

Наступні події серії:

○ 30.03.2023 о 17.00 – 3 випуск: “Без 1С в будівництві. Досліджуємо сучасну ERP/CRM систему Dilovod для управління портфелем будівельних проєктів в Україні”.

○ 20.04.2023 о 17.00 – 4 випуск: “Без 1С в будівництві. Досліджуємо сучасну ERP/CRM систему BIMPsoft для управління портфелем будівельних проєктів в Україні”.