Світові кейси по відбудові зруйнованих міст. Відбудова Туреччини

Дати
10 Тра 2023
Локація
PRO.PM
Організатор
PRO.PM і Національна спілка архітекторів України
Вартість
безкоштовно
Час
19:00-20:30
Сайт
https://forms.office.com/e/UkTPGFAwP1

6 лютого 2023 року серія катастрофічних і смертоносних землетрусів вразила південну та центральну Туреччину й частину північної Сирії.

Трагічна втрата понад 50 000 життів у Туреччині через обвалення будівель — катастрофа, якої можна було уникнути. Застарілі бетонні конструкції на м’якому ґрунті, які вважалися смертельними пастками, викрили недолік у змінах будівельних норм, запроваджених наприкінці 1990-х років.

Спікер: Доктор Міямото є провідним світовим експертом із стійкості до катастроф, реагування та реконструкції. Він надає експертні інженерні та політичні консультації Світовому банку, USAID, агентствам ООН та урядам. Він уповноважений із сейсмічної безпеки Каліфорнії та інженер-конструктор.

Від руйнівного землетрусу на Гаїті 2010 року до землетрусів в Еквадорі, Непалі, Індонезії, Новій Зеландії та Мексиці, доктор Міямото очолював групи експертів у десятках проектів реагування та реконструкції по всьому світу. Він також керував критично важливими програмами зниження сейсмічного ризику в Туреччині, Філіппінах, Румунії та Бангладеш, а також розробляв політику зменшення ризику стихійних лих у Колумбії, Коста-Ріці, Еквадорі та Сальвадорі. Він є одним із найповажніших умів у сфері стійкості до катастроф і відновлення.

Доктор Міямото має вчений ступінь Токійського технологічного інституту та Університету штату Каліфорнія, де він був визнаний видатним випускником. Його команда чотири рази вигравала нагороду Engineering News-Record «Найкращий глобальний проект» і нагороду президента США «E». Основні ЗМІ, такі як ABC, CNN, LA Times, NY Times і Rolling Stone, писали про нього. Він також був представлений на виставці «Проектування для лиха» в Національному музеї будівництва.

В анкеті реєстрації буде можливість залишити питання до доктора Кіта Міямото. Організатори відберуть 3—5 питань, які обговорять під час вебінару.

Онлайн-трансляція буде доступна за посиланням

Вебінар буде проходити англійською мовою. Синхронний переклад під час трансляції не передбачений.