SESAM 2020 POLIKLINIKA

Дати
27 Тра-07 Чер 2020
Локація
Славутич
Email
[email protected]
Сайт
https://sesam2020ukraine.com/ua/
З 27 травня до 7 червня 250 молодих архітекторів з Європи та поза її меж приїдуть до українського міста Славутич. 11 днів учасники житимуть в будівлі закинутої поліклініки. 
Близько 25 воркшопів, організованих студентами та молодими професіоналами, будуть досліджувати тему “Поліклініка”, що відсилає до поняття охорони здоров’я та його відношення до архітектури. Обрані в процесі відкритого відбору, воркшопи будуть варіюватися від проектування та будівництва до теоретичних досліджень та концептуального мистецтва.
Поліклініка, головна лікарня міста, закрила свої двері у 2014 році. Тепер це руїна в самому центрі міста, яка колись була яскравим прикладом архітектури пізнього модерну, збудованої для тих, хто найбільше постраждав від радіоактивної хмари.
Під час SESAM 2020 учасники матимуть можливість відвідати Чорнобильську зону відчуження, а також покинуте місто Прип’ять.
Організатори вітають заявки на участь від усіх: студентів чи профессіоналів в сфері архітектури та дизайну, мистецтва чи будь-якої галузі дотичної до просторових практик будь-де у світі. Щоб подати заявку, необхідно заповнити форму.

Дедлайн для подачі заявок – 20 березня 2020. Заявки приймаються за принципом почергового прийому (rolling application), щойно 200 місць будуть зайняті, організатори припиняють набір учасників. Тобто подавайте якнайшвидше!

Більше інформації – в Participant pack.

EASA — це освітня платформа для студентів та професіоналів архітектури, що була заснована в 1981 році студентами для студентів і є найбільшим подібним рухом в Європі. Літня асамблея EASA — це щорічна двотижнева подія, яка об’єднує понад 500 учасників з 50 країн світу. 

Фото