Реєстрація на Virtual Design & Construction Roasting

Дати
23 Вер-08 Гру 2019
Організатор
Громадська спілка “BUILDIT Ukraine”
Сайт
https://vdcroasting.com/

VDC означає Virtual Design & Construction. Roasting значить, що команди будуть палати у битві за перемогу свого Універу! Тож хто отримає звання кращої студентської VDC-команди в Україні?!

VDC Roasting  – всеукраїнське студентське командне змагання серед студентів архітектурних, будівельних та інженерних спеціальностей. Спрямоване на поширення знань та практичних навичок з BIM та VDC (Building Information Modeling та Virtual Design and Construction) для молодого покоління спеціалістів у будівельній галузі України.

Змагання базується на знайомстві з циклом будівельного проекту та типовими проблемами, що виникають під час його реалізації. Завдання являють собою список кейсів (задач), пов’язаних з типовими та нетиповими проблемами будівельного проекту. Вирішення цих завдань вимагає використання таких VDC-процесів, як 4D Логістика, Міжсистемна координація, Value Engineering з метою покращення енергоефективності.

Вимоги до учасників:

1. Бути студентом 2-6 курсів спеціальностей: Архітектура та містобудування; Будівництво та цивільна інженерія; Водопостачання та водовідведення; Промислове та цивільне будівництво; Теплогазопостачання, вентиляція та кондиціонування;

2. Зібрати команду із 4-6 учасників;

3. Мати базові знання Autodesk Revit та Autodesk Navisworks Manage (або пройти додатковий курс від BUILDIT Lab та навчитися)

4. Бути готовим до трьох хардових тижнів Онлайн-етапу та тотального VDC Roasting у пекельному Фіналі!

Етапи конкурсу:

Онлайн-етап – проходить протягом 3 тижнів. Кожного тижня команди отримують нові кейси в форматі “теорія + практика” з однієї з тем, паралельно навчаються та виконують завдання змагання.

Фінал, в якому візьмуть участь 6 найкращих команд,  відбудеться у м.Харків. Команди матимуть 20 годин на вирішення будівельних кейсів та презентацію своїх інженерних рішень та навичок, отриманих під час Онлайн етапу. Тож команда якого Універу стане найкращою?

Ключові дати:

23 вересня – 11 листопада 2019 – реєстрація

28 жовтня 2019 – старт Онлайн-етапу

7 – 8 грудня 2019 – фінал

Призи:

1 місце – 50000 грн на команду

2 місце – 30000 грн на команду

3 місце – 20000 грн на команду

Організатор конкурсу – Громадська спілка “BUILDIT Ukraine”, що має на меті розповсюджувати знання про сучасні цифрові технології у сфері будівництва серед молодих інженерів, інженерів систем постачання та архітекторів.

Реєстрація та деталі на сайті.