“Прийняти кітч: візуальний бунт у міському просторі”. Лекція від ХША

Львів
Дати
24 Жов 2022
Локація
вул. Кубійовича, 35А, лекційна зала ХША
Організатор
ХША
Час
18:00
Сайт
https://cutt.ly/oB0RFiz

24 жовтня Харківська школа архітектури запрошує на першу лекцію, якою відкриє серію подій про взаємодію людини з міським простором.

“Архітектори мають звичку жалітись на смаки громади, що не бачить рафінованої краси модернізму, або ставить потреби повсякденного життя вище за візуальну єдність вуличних фасадів. Але це життя видалося сильнішим за монументальне містопланування і контроль тоталітарної держави, тому ми пропонуємо перестати боротись з низовими трансформаціями забудови і вийти за рамки академічної уяви про ідеальний образ міста. 

Замість цього ми можемо подивитися на місто справжнє та почати досліджувати його хаотичні трансформації як ключ до розуміння динамічного життя міського простору”, – йдеться в запрошенні на захід. 

Спікерами на лекції “Прийняти кітч: візуальний бунт у міському просторі” стануть:

◉ Алла Петренко-Лисак – доцентка факультету соціології КНУ ім. Шевченко, дослідниця, наукові інтереси якої охоплюють теми: соціальний простір, соціологія та соціальна антропологія міста, новітні мобільності та суспільство постмодерну.

◉ Євген Коршунов – митець, який працює у різних медіа: графіка, живопис, відео, лендарт, фото. Учасник багатьох міжнародних виставок та резиденцій. У своїй практиці працює з темами кітчу, повсякденності та абсурду в українському контексті.

Охочих запрошують зареєструватись на подію тут.