Онлайн-дискусія “Як робити дизайн українським?”

Україна
Дати
30 Тра 2023
Локація
Онлайн
Організатор
Видавництво ArtHuss / arthuss.com.ua и Nataly Udris
Вартість
безкоштовно
Час
17:00
Сайт
https://forms.gle/htGrrg9reXEoPKHo6

Видавництво ArtHuss видало унікальне дослідження українського графічного дизайну від дизайнерки, авторки та викладачки Наталі Удріс-Бородавко. Книга “Графічний дизайн з українським обличчям” буде корисною українським митцям та тим, хто цікавиться українською культурною сферою.

З нагоди виходу книги 30 травня о 17:00 відбудеться онлайн-дискусія “Як робити дизайн українським?” з авторкою та сучасними українськими дизайнерами.

Під час онлайн-дискусії дизайнери розкажуть про:

 – Наскільки актуальна національна ідентичність візуальних комунікацій у світі та Україні? Про тенденції.

– На чому ґрунтується концепція “локального контексту” в графічному дизайні – взагалі та, зокрема, українського?

– Персональний досвід графічних дизайнерів (спікерів) у створенні проєктів з українською ідентичністю – власні кейси, як вивчали джерела натхнення, які варіанти проєктів були, окрім затверджених?

– Специфіка клієнтів: як донести їм ці ідеї та переконати?

– “Я хочу створювати проєкти з ідентичністю: що мені для цього потрібно?” Короткі поради від досвідчених.

Модераторка зустрічі:

Наталя Удріс-Бородавко авторка книги “Графічний дизайн з українським обличчям”, завідувачка кафедри графічного дизайну Київського національного університету культури і мистецтв.

Спікери:

Олена Старанчук графічна дизайнерка, ілюстраторка, авторка дизайну книг, брендів та рекламних кампаній для культурних і соціальних проєктів, співзасновниця та співкураторка Клубу українських ілюстраторів Pictoric, учасниця міжнародних виставок, викладачка НАОМА.

Юрко Гуцуляк графічний дизайнер, засновник дизайн-студії Gutsulyak.Studio, володар близько 100 міжнародних нагород у сфері дизайну та реклами (Red Dot, European Design Awards, Epica Awards, Pentawards, Dieline Awards, Communication Arts), учасник виставок в музеях дизайну Франції, Німеччини, Китаю, Польщі та Мексики, з 2017 року працює в Канаді та Україні.

Олексій Чекаль графічний дизайнер, каліграф, мистецтвознавець, арт-директор студії графічного дизайну PanicDesign, запрошений професор у Флорентійській класичній академії мистецтв (Італія), автор численних майстер-класів з каліграфії та леттерінгу, проведених в Україні та Європі.

Олександра Корчевська графічна дизайнерка, арт-директорка Digital Dive Marketing (NY) та співзасновниця AAgency (UA), дизайн-інфлюенсорка, лекторка онлайн-інституту Projector (авторка курсу Історія українського дизайну).

Зареєструйтеся на подію за вказаним в описі посиланням.