“Мистецтво в інтер’єрі. Інтер’єр як мистецтво”

Київ, Україна
Дати
28 Вер 2023
Локація
D.HUB, Art Ukraine Gallery
Організатор
Домосфера
Вартість
безкоштовно
Час
17:30
Сайт
https://forms.gle/jxzDCKV39wVPxVPZ7

Живопис, графіка, фотографія, скульптура…. Що ми знаємо про силу впливу творів мистецтва на сучасний інтер’єр? Які критерії відбору художніх творів існували в епоху Наполеона та які артметоди в оформленні простору застосовують на теренах сучасної України?

Запрошуємо вас долучитися до культурної події “Мистецтво в інтер’єрі. Інтер’єр як мистецтво”, в рамках якої відбудеться тематична дискусійна панель. Її учасниками стануть провідні українські культурні діячі, митці та дизайнери.

Філософію взаємозв’язку мистецтва та інтер’єру, а також побутування художніх творів у ньому будемо обговорювати разом із видатними артдіячами і провідними представниками архітектурної та дизайнерської спільноти України, як-от:

– Андрій Супруненко, архітектор, колекціонер сучасного українського мистецтва, куратор мистецьких проєктів, меценат. За його підтримки роботи українських митців були вперше представлені на торгах Sotheby`s у Лондоні у 2009 році;

– Олег Тістол, художник, живописець, графік, скульптор, автор численних об’єктів та інсталяцій, представник українського необароко та один із лідерів Нової української хвилі;

– Юрій Сивирин, художник, член Національної спілки художників України. Митець із впізнаваним почерком та особливою ідеологією робіт;

– Ліна Федоренко, архітекторка, художниця, колекціонерка, засновниця бренду FEDORA.ART;

– Юрій Зіменко, дизайнер, сценограф, керівник студії Design Studio Yuriy Zimenko;

– Ася Козіна, художниця, скульпторка, дизайнерка, арт-кафе Morris Space;

– Марина Дяченко, керівниця компанії MANEZH.

У рамках заходу також відбудеться лекція Костянтина Ковшевацького, головного редактора видання PRAGMATIKA.MEDIA, яка буде присвячена ретроспективі  мистецтва в інтер’єрі різних епох і стилів.

Щоб отримати ваше персональне запрошення, заповніть, будь ласка, коротку форму тут.

📍Локація: простір D.HUB, Art Ukraine Gallery.
Дата та час: 28 вересня 2023 р. о 17.30.

Вхід на подію вільний, донати вітаються! Всі зібрані кошти будуть спрямовані на потреби 3 батальону 12 бригади НГУ Азов.

Збором опікується наша колежанка і волонтер Юлія Бартле. Посилання на монобанку.