Мікрорайони vs Ринковий модернізм. Лекція від ro3kvit 

Дати
27 Жов 2022
Організатор
Ro3kvit
Час
18:00 - 19:30
Сайт
https://us06web.zoom.us/j/86718302309

27 жовтня коаліція експертів ro3kvit запрошує охочих завітати на онлайн-лекцію “Мікрорайони vs Ринковий модернізм. Морфологічне порівняння радянських мікрорайонів із сучасними житловими комплексами у Києві”.

Спікерами події стануть:

Брент Д.Райан – доцент кафедри міського дизайну та державної політики Массачусетського технологічного інституту (MIT). Спеціалізується на депопуляції міст, деіндустріалізації та зміні клімату. Райан очолює кілька дослідницьких проектів в Україні разом із агенцією Urban Curators, яка працює в галузі архітектури, мистецтва та планування – наприклад, дослідження постіндустріального Києва.

Катерина Лопатюк – архітекторка і запрошена дослідниця в Массачусетському технологічному інституті (MIT) в рамках програми імені Фулбрайта. Вона є членом української команди Європейської архітектурної студентської асамблеї (EASA). Її дослідження спрямовані на міські ініціативи “знизу вгору” та міську морфологію.

Ro3kvit – це мережа організацій та спеціалістів, що працюють на волонтерських засадах. Коаліція діє як багатостороннє партнерство, а також як спільна група. Харківська громадська організація “Архітектурна освіта” Харківської школи архітектури є ініціатором, займається управлінням та адмініструванням ro3kvit в цілому.

Урбан-коаліція для майбутнього України Ro3kvit проводить власні дослідження та проєктні напрацювання, а також співпрацює з державними органами України, як-от Міністерство розвитку громад та територій України та декілька українських міст.

Лекція проводиться урбаністичною коаліцією ro3kvit за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”.

Онлайн у Zoom за посиланням