Love Context. CANactions School Talk

Дати
28 Лис 2019
Локація
Владимирская улица, 43, Киев
Організатор
CANactions
Вартість
бесплатно
Час
19:00
Сайт
http://canactions.com/

Чому розуміння контексту та уважне ставлення до нього є надважливим у сучасній архітектурній практиці? Що таке міський контекст, які допустимі впливи на нього та яким чином архітектурні проблеми мають вирішуватися в існуючій міській тканині? Цим питанням присвячений наступний CANactions School Talk ‘Love Context’ з литовським архітектором Лукашем Рекевічусом / AKETURI ARCHITEKTAI.

Проектування нових будівель для архітекторів стає привілеєм, оскільки більшість проектів, введених в експлуатацію у щільнозабудованих містах, є реконструкцією існуючих споруд. Це робить контекст настільки важливим фактором у процесі проектування, що навіть кидає виклик ролі самого архітектора—сьогодні ми все менш творці, новатори чи революціонери, а все більше соціальні модератори та настроювачі існуючих міських схем.  У цих налаштуваннях розуміння контексту та уважне ставлення до нього є надважливим. Однак розуміння того, що таке міський контекст, які допустимі впливи на нього, також постійно змінюється. Це створює зовсім нову парадигму того, яким чином архітектурні проблеми мають вирішуватися в існуючій міській тканині.

Лукаш Рекевічус—провідний архітектор латвійської студії AKETURI ARCHITEKTAI.  У своїй роботі офіс приділяє велику увагу вирішенню комплексних проблем збереження міської, екологічної та історичної спадщини. Два останні десятиліття студія AKETURI ARCHITEKTAI працювала над д складними проектами в ЮНЕСКО, захищали Старе місто Вільнюса та Куршську косу.
AKETURI ARCHITEKTAI отримала кілька галузевих нагород, включаючи три номінації Mies Van Der Rohe у 2012, 2014 та 2018 роках.

Обрані проекти офісу:

Організовано за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні

Мова: англійська

Вхід вільний за реєстрацією: http://bit.ly/2PFRk3x