Лекція «Чому краса на часі. Історія, розвиток та актуальність естетичної складової в дизайні»

Київ
Дати
09 Бер 2023
Локація
м. Київ, Urban Space 500
Організатор
Українська асоціація меблевиків, Pragmatika.Media, Adler
Вартість
донат на ЗСУ
Час
16:00
Сайт
https://bit.ly/AestheticsDesign

9 березня запрошуємо на благодійну лекцію Костянтина Ковшевацького – співзасновника ProDeco2022 та головного редактора PRAGMATIKA.MEDIA – «Чому краса на часі. Історія, розвиток та актуальність естетичної складової в дизайні».

Вхід на подію за донат – усі зібрані кошти направлять на придбання гвинтівок снайперам в Бахмуті, поруч із Соледаром і Кремінною.

Для кого: дизайнери та архітектори, виробники меблів і дверей, постачальники матеріалів, комплектуючих і послуг.

Мета події: організувати платформу для спілкування виробників дверей і меблів з архітекторами та дизайнерами задля подальшої співпраці та створення спільних проектів.

Учасники заходу можуть обговорити цінність та важливість краси в дизайні, надихнутись на нові проєкти, поспілкуватися з колегами та створити нові колаборації. 

«Дизайн, безперечно, – носій соціальних змін. Але на питання, що первинне – зміни в дизайні чи зміни в соціумі, однозначно відповісти складно. Ми простежимо за тим, як саме зміна розуміння естетики в дизайні супроводжувала людство із золотого віку еллінської цивілізації до критичних подій наших днів. За тим, як фокус сприйняття прекрасного мігрував у людській свідомості та творчій діяльності. І з’ясуємо, чому абстрактні філософські категорії, створені понад 2000 років тому, працюють і сьогодні. І, звісно, як вони працюють. Іншими словами, знайдемо джерело і попливемо в руслі того, чим керувалися одночасно Пракситель, Марк Ньюсон та дизайнери Lockheed Martin», – зазначає Костянтин Кошевацький.

Лекція відбудеться за підтримки компанії компанії Adler Lacke Україна.

Зареєструватись на подію можна тут