Харківська школа архітектури запрошує на Виставку року “ЛІС”

Студійний простір ХША
Дати
17 Чер-01 Лип 2023
Локація
Львів, вул. Кубійовича 35А.
Організатор
Kharkiv School of Architecture
Вартість
безкоштовно
Час
18:00
Сайт
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdQc4YIMvsFC2V3BCZkm0alw-AkxghtYuxgilRfUDwg-iJdIA/viewform

Виставка року – це обов’язковий компонент програми архітектурних шкіл світу, який демонструє актуальність знань і архітектурну реакцію на виклики і контексти сьогодення. Це найбільша публічна подія року, яка репрезентує рівень професійності Школи назовні. Харківська школа архітектури – єдиний архітектурний виш в Україні, який проводить Виставки Року, робить ці події публічними і згуртовує навколо них локальні громади і професійні спільноти для широкої дискусії про розвиток українських міст.

“Якщо Ви хочете зрозуміти про що Харківська Школа архітектури – приходьте на Виставку року! 2022-2023 рік для Харківської школи архітектури цілком відбувся у Львові. Новий простір, нові люди, нові концепції, нові відкриття. Ми багато працювали. Працювали настільки багато, що створили цілий ЛІС робіт. І цей “ЛІС” ми хочемо показати вам на Виставці Року 2023!”, – зазначають у ХША.

Офіційне відкриття виставки відбудеться 17 червня о 18:00. Захід триватиме до 1 липня.

На Вистваці року “Ліс” будуть представлені:

– результати студійних робіт студентів та студенток, а також дипломні проєкти бакалаврату ХША – макети, колажі, абстракції;

– графічні роботи – креслення, блокноти, записи, чернетки

Кураторка виставки: Євгенія Ільїна – викладачка Архітектурної графіки у ХША, дизайнерка.

Проєкт відбувається в межах реалізації програми #ZMINA_2_0 “Субгранти для культурних проєктів” фонду ІЗОЛЯЦІЯ IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives. за фінансової підтримки Європейського Союзу European Union in Ukraine.

На подію обовʼязкова реєстрація за посиланням.