HoReCa: ДИЗАЙН ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА

Київ, Україна
Дати
06 Гру 2023
Організатор
Gerasimova Agency
Час
17:30-21:00
Сайт
https://forms.gle/t8BVc1sB7pbKEBX16

6 грудня 2023 компанія REHAU Україна запрошує українських архітекторів та дизайнерів на розмову про дизайн для суспільства, в якій візьмуть участь керівник ринків збуту України, Латвії, Казахстану напрямку інженерних систем REHAU Україна Максим Солоненко, Віталій Івахов (засновник 100% Interior, відомий Youtube-влогер та представник української меблевої промисловості) та архітектор Юрій Кайгородцев (засновник виробництва PLITOS та дизайн-студії in.Lab architects). 

Дизайн у індустрії Hospitality – доволі складний та багатомірний процес, що має на меті створення атмосфери, у якій людям буде добре, бо вона визначає рівень зв’язку з іншими – рівень довіри, поваги та взаємодії. Незалежно від того, чи то створюється заклад громадського харчування, готель, рекреаційний комплекс або реабілітаційний центр, чи йдеться про оздоблення та малі архітектурні форми у громадських просторах, творці цих проєктів своєю роботою впливають на настрій та почуття багатьох людей, бо саме цей невидимий зв’язок одне з одним, втілений у навколишньому середовищі, надає відчуття щастя, свободи та безпеки незнайомцям. І, насамперед, заради цього зв’язку люди відвідують громадські заклади. А під час війни підхід у індустрії Hospitality набуває неабиякого значення, бо потребує більшої уваги до потреб та запитів суспільства, адже багато хто втратив дах на головою, своє звичне середовище, друзів та родичів і має адаптуватися на новому місці. Тож як велика індустрія, українські меблевики та виробники сприймають ці виклики та сприяють інтеграційним процесам суспільства у контрактному бізнесі? І що вони можуть порадити архітекторам та дизайнерам інтер’єрів зі свого досвіду воєнного часу? Саме про це йтиметься під час презентації «HoReCa: ДИЗАЙН ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА» 6 грудня 2023. 

Організатор: GERASIMOVA AGENCY

Медіа-партнер: PRAGMATIKA.MEDIA

Німецька компанія REHAU спеціалізується на розробці систем для будівництва, рішень для індустрії, меблевої промисловості та авто-індустрії. Заснована у 1948 році та названа так на честь міста Рехау, має штаб-квартиру у Швейцарії. Компанія REHAU Україна очолила список «ТОП-50 кращих українських компаній» у 2022 році. Сфера її діяльності на українському ринку охоплює інженерні системи, рішення для меблевої індустрії, клімат та вентиляцію, сантехнічні системи, побутову техніку та промислове охолодження. REHAU Україна у своєму портфоліо має багато висококласних об’єктів індустрії HoReCa, громадських закладів та житлових комплексів, серед яких – ЖК RiverStone, аутлет-містечко «Мануфактура», IQ Business Centre, міжнародна школа Zoloche, готелі Ramada Encore та Holiday Inn у Києві, міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького, HEY Hotel Bukovel.  

Віталій Івахов керує кількома проєктами у сфері будівництва, виробництва меблів, вікон, продуктів харчування, та національної дистриб’юції. Засновник кавової фабрики ISLA та меблевого виробництва ‘100% Interior’. До цього п’ятнадцять років був офіційним дистриб’ютером італійського кавового бренду ILLY в Україні, навчивши багатьох українців любити та готувати еспресо та капучіно. Відомий український меблевий YouTube-влогер. 

Юрій Кайгородцев – архітектор, засновник виробництва PLITOS (вуличні меблі та елементи інтер’єру) та дизайн-студії in.Lab architects, ключовий напрям яких – параметричний дизайн. Навчався у Крістоса Пассаса – виконавчого директора ZAHA HADID Architects. У 2019 році здобув 1 місце по інноваціям на конкурсі UUA. Розробляв дизайн для 4 світових брендів: Mastercard, IQOS, Auchan, Buzzi Unicem.

FIGARO WOW Catering – лідер вітчизняного кейтерінгу, що він підтримує концептуальну атмосферу заходу, формує культуру і стандарти кейтерінгу в Україні. П’ятикратний володар звання «Кращий кейтерінг України» національної премії UKRAINIAN EVENT AWARDS. Кейтерінг визначних подій. 

Вхід за запрошенням. Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/t8BVc1sB7pbKEBX16