Харківська школа архітектури запрошує на Відкриття року 2021

Дати
06 Вер 2021
Локація
Харківська школа архітектури
Час
11:00
Сайт
https://kharkiv.school/

6.09.2021 о 11:00 відбудеться Відкриття навчального року Харківської школи
архітектури. Подію супроводжуватимуть презентація освітньої програми школи, планів на навчальний рік. Також, в рамках відкриття року пройде захист дипломних робіт перших випускників школи!

Фінальна крапка на шляху випускників – дипломний проєкт. Тема проєкту –
альтернативна історія: перетворення спального мікрорайону в центрі Харкова в повноцінний багатофункціональний міський простір. Проєктною підосновою обрана частина побудованого в 60х-70х роках житлового мікрорайону Павлове поле.

На сьогодні територія стала географічним центром, але не ментальним. Даний проєкт дає змогу переосмислити “міську спальню” в більш синтетичний
багатофункціональний район.

Відкриття року 2021 — це можливість для випускників представити свої дипломні проєкти, а для студентів 1 курсу подивитись до чого вони прийдуть через 3,5 роки, а для гостей та друзів хороша нагода ближче познайомитись зі школою.

Харківська школа архітектури — приватний заклад вищої освіти. Це нова освіта, спрямована на впровадження сучасних та актуальних підходів до навчання. Метою школи є підготовка майбутнього покоління відповідальних архітекторів, які будуть реалізувати якісні просторові зміни та створювати професійне середовище з новими ідеями та змістами, здатне відповідати викликам часу.

Всі освітні програми є практико орієнтовані та містять дослідницьку складову. Студенти перебувають в міждисциплінарному освітньому процесі, який поєднує проєктування, технології, гуманітарні науки та практичні навички. За 3,5 роки бакалаврської програми студенти отримують практичний досвід в архітектурі та урбаністиці, навчаються застосовувати професійні навички та знання у проєктуванні та дослідженні.