Головна меблева вечірка після локдауну від УАМ

Дати
19 Лют 2021
Локація
UBI Конференц Хол, місто Київ, вул. Дорогожицька, 8 (5-й поверх)
Організатор
Українська Асоціація Меблевиків
Телефон
+38 (063) 235 0203
Сайт
https://www.facebook.com/events/175922837591943

19-го лютого 2021 року відбудеться Головна меблева вечірка після локдауну. Українська Асоціація Меблевиків (УАМ) вкотре об’єднає своїх учасників, щоб відзначити та подякувати за їхню участь в розвитку меблевої галузі України та бренду FURNITURE OF UKRAINE.

Українська Асоціація Меблевиків адаптувала світовий досвід бізнес-асоціацій під українські реалії та стала на шлях просвітництва заради спільної перемоги в покращенні меблевого середовища України та популяризації світового бренду FURNITURE OF UKRAINE.

Українська Асоціація Меблевиків – найбільше галузеве бізнес-об’єднання в Україні, місією якого є створення кращого меблевого середовища в Україні. Наразі УАМ включає 257 українських меблевих компаній, серед них багато сучасних, професійних і прогресивних виробників меблів, які експортують і впроваджують глобальні проекти по всьому світу.

– Просування УАМ на світовому рівні

Українська Асоціація Меблевиків заснувала власну меблеву виставку Furniture of Ukraine Business Expo, під час підготовки до якої було охоплено більше 6000 потенційних байєрів зі 42 країн світу. Було проведено Design Meetup з фахівцями Великобританії, Ізраїлю, Індії та США.

Амбасадором УАМ став засновник та керівник міжнародної виставки London Design Week Джимі Макдоналд.

– Лобіювання інтересів та захист членів УАМ

Українська Асоціація Меблевиків стала ініціатором та співавтором численних змін та доповнень до чинних нормативно-правових актів, особливо, під час запровадження карантину.

Платформа лобіювання допомагала вирішувати спірні питання з контролюючими органами восьми членам УАМ, що звернулися за допомогою.

Завдяки проактивній позиції УАМ меблеву галузь включено до державної експортної стратегії, ця галузь є смарт-спеціалізацією в 7 областей України.

– Навчання фахівців меблевої галузі

За останні 2 роки в УАМ відбулося більше 100 подій у різних регіонах України, під час яких члени Української Асоціації Меблевиків мали змогу навчатися у провідних експертів з тендерів, Lean, міжнародних відносин, мистецтва самопрезентації, маркетингу, фінансам та багатьом іншим темам.

Відвідування студентами профільних вузів підприємств членів УАМ надала можливість запрошувати на роботу молодих фахівців та ділитися актуальною інформацією.

Робота із школярами та батьками абітурієнтів дала приріст кількості заяв на вступ на спеціальність “Деревообробні та меблеві технології” на 85%.

– Кластеризація

Українська Асоціація Меблевиків розпочала активну роботу з організації кластерів. Сума спільно реалізованих контрактів членами УАМ вже перевищила 2 млн.дол.

За підтримки Мінрегіонрозвитку та обласних державних адміністрацій Українська Асоціація Меблевиків спільно з Кроноспан веде роботу з утворення трьох кластерів, розміщених на території виділених під кластери промислових зон загальною площею більше 60 Га.

– Прозорість та відкритість УАМ

З 2018 року в УАМ запроваджено традицію проведення відкритих засідань Правління УАМ, які проводяться щомісячно в різних містах України, а також прямі ефіри таких засідань.

Звітність Української Асоціації Меблевиків ретельно перевіряється Ревізійною комісією УАМ, а також грантодавцями USAID та UNIDO.

Під час традиційного святкування з нагоди вступу нових компанії до УАМ на вас чекатимуть:

– Експозиція меблів з номінантами конкурсу “МЕБЛЕВИК РОКУ” (Меблевий шедевр року: 10 експонентів, Найкращий проект року: 10 робіт учасників);

– Експозиція від партнерів події – 7 стендів з товарами та послугами для меблевих компаній;

– Знайомство з новими учасниками УАМ – близько 30 компаній;

– Найбільший speed dating меблевиків та дизайнерів;

– Церемонія нагородження переможців конкурсу “МЕБЛЕВИК РОКУ”;

– Святковий настрій та жагу до перемог підтримає перша ракетка України Сергій Стаховський, який поспілкується з учасниками, проведе автограф-сесію та дегустацію вин з власної виноробні;

– Шалений нетворкінг та неймовірна атмосфера під акомпанемент джазу.

Ключовим елементом події стане найбільший speed dating (традиційна назва формату швидких зустрічей в УАМ) з 20 дизайнерами. Серед яких будуть присутні добре відомі “зіркові” архітектори та дизайнери, а також випускники Європейської Школи Дизайну,. Метою таких зустрічей є створення нових конкурентоспроможних проектів з доданою вартістю, які експортуватимуться під єдиним брендом FURNITURE OF UKRAINE. Промоція бренда вже триває в рамках першої меблевої міжнародної В2В виставки FUBE 2021, що відбудеться 7-9 квітня.

На події будуть анонсовані:

– вектори розвитку УАМ на 2021 рік;

– інсайдерська інформація про виставку FUBE;

– найближчі події УАМ.

Головним інфоприводом події стане церемонія нагородження переможців всеукраїнського конкурсу “МЕБЛЕВИК РОКУ”.

УАМ запрошує представників меблевого бізнесу, ритейлерів, постачальників, архітекторів, дизайнерів та всіх дотичних до галузі святкувати спільні успіхи, отримувати нові знайомства та натхнення.

Початок реєстрації о 14:30

Початок події о 16:00

Тривалість події: 16:00 – 22:00

Під час реєстрації кожному учаснику обов’язково перевірять температуру та видадуть захисну маску, а по всій території буде встановлено санітайзери.

Детальніше по подію читайте на сайті організатора.

Фото