Експозиція українських виробників і дизайнерів «Дизайн для комфортного та безпечного міського простору»

БЦ GRADIENT, вул. Короленківська, 4
Дати
23 Лис 2023
Локація
Київ
Організатор
PRAGMATIKA.MEDIA
Вартість
безкоштовно
Час
17:00
Сайт
https://forms.gle/S4z9361HZrtiLWq59

Вуличні ліхтарі, смітники, поштові скриньки, лавочки, стопери… 

Попри свою буденність або навпаки, через неї, урбаністичні об’єкти є невід’ємною частиною міста. Ці речі настільки близькі нам, наскільки ми вдячні їм за особливу естетику та бездоганну функцію, комфортний і безпечний міський простір, взаємодію та поєднання спільноти.

Щоб підсилити важливість міських функціональних об’єктів, у рамках Архітектурного Meetup’у ми створили експозицію їхніх типологій від провідних українських виробників і дизайн-студій, свідомо перевернувши масштабування: тепер речі стають більшими й вищими за місто.

Знайомтесь з учасниками експозиції, романтиками та новаторами, які вірять у майбутнє комфортних українських міст

MiMi Fabryka — розробляють міські колекції об’єктів на основі прототипів всесвітньо відомих дизайнерів. На експозиції представлений вуличний стілець Bone данського дизайнера Джулієна де Смедта.

Vyourock — українська дизайн-студія та виробник, упевнений, що громадські простори мають бути зручнішими за наші домівки. В експозиції представляють об’єкти, які мають мінімум елементів із гострими та небезпечними кутами та водночас декілька конфігурацій. Очікуємо на потужний дебют!

Container design studio та її засновник — український дизайнер, випускник славнозвісного Харківського Худпрому Євген Пукліч — представляють колекцію Contain air, де висвітлюють потужну концепцію художнього підходу до утилітарних речей. Шафа, стілець та вулична лава створені з алюмінієвих труб, поєднаних між собою дуже дотепним способом. Ця типологія дозволяє адаптувати об’єкти для індивідуальних потреб споживача.

Joyf — український виробник, що створює комфортні міські меблі для відпочинку, підсилюючи радісну емоцію комунікації в спільних просторах. Представляють столик і дровітні з колекції TUbe українського дизайнера Ростислава Сорокового та стілець Desert дизайнера Дениса Соколова.

LOFU — український світловий бренд. який протягом останніх 10 років розробляє та впроваджує високоефективні світлодіодні лампи для міст і людей. Дизайнери компанії знають на практиці, як світло впливає на людей, довкілля та життя. LOFU здивують нас вуличними світловими об’єктами з колекції Prykrashena.

Panoptikum Collections — українська галерея об’єктів функціонального мистецтва, під кураторством якої матеріалізуються, здавалося б, нереальні ідеї. В експозиції представлені артоб’єкти для міського простору від харківського дизайнера Андрія Хворостьянова.

Dobro.design — сімейна майстерня у Львові, що створює вуличні меблі з раціональним підходом та повагою до матеріалу. Представлені в експозиції витончені міські об’єкти мають міцну конструкцію та видаються ніби накресленими в просторі. І вони точно не нудні.

OdudLab — український виробник об’єктів з бетону представить продуманий і візуально-збалансований продукт, який розрахований на експлуатацію в міському середовищі.

Вхід на подію за реєстрацією. Донати вітаються.

Всі зібрані кошти будуть спрямовані на проєкт розбудови локальної моделі комплексного центру реабілітації — простору відновлення військових та цивільних «ГАРТ».

Куратори виставки: Лариса Цибіна, історикиня та дослідниця дизайну, і Костянтин Ковшевацький, головний редактор PRAGMATIKA.MEDIA

Сценографія виставки — Євген Пукліч

Підрядник — майстерня Кассоне