Дизайн: між світлом та технологією

Україна
Дати
27 Вер 2023
Локація
Київ
Організатор
Gerasimova Agency
Час
17:30
Сайт
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSesDAQ8_GGk7KeA7CiUheU2OkzwyWxPFWrJSe68s5Ggzd_Omw/viewform

27 вересня 2023 світовий світлотехнічний бренд LEDVANCE запрошує архітекторів та дизайнерів інтер’єра на подію, присвячену дизайну світла та дизайну, як технології.

Під час заходу архітектор і CEO Loft Buro Олег Волосовський розповість про міждисциплінарний дизайн, CEO LEDVANCEОлександр Вінниченко – про переосмислення ролі світла у підключеному світлі, зокрема світлодіодних ламп та інтелектуальних систем Smart Home & Smart Building, а архітекторка і CEO The NEST Наталія Мержієвська – про італійський предметний дизайн як складову стилю життя.

Під час заходу також відбудеться спілкування про різноманітні аспекти сучасного дизайну шоу-показ бренду Rewind.

Компанія LEDVANCE GmbH є однією із світових лідерів у сфері загального освітлення та освітлення для професіоналів. Бренд виник з бізнесу загального освітлення OSRAM, і, таким чином, компанія має на сьогодні 117-річну історію, будучи винахідником, розробником, виробником, а також законодавцем трендів у галузі світлотехніки на нашій планеті. Маючи офіси в більш ніж 50 країнах і ділову діяльність у більш ніж 140 країнах, LEDVANCE має чудовий доступ до глобального ринку, заснований на надійних давніх відносинах з клієнтами та потужній дистриб’юторській мережі. Спираючись на глибоке розуміння ринку загального освітлення, сучасних технологій і мінливих потреб, LEDVANCE підтримує конкретні та індивідуальні вимоги як прямих, так і непрямих клієнтів.

Власна торгова марка LEDVANCE заснована для інноваційних світильників, інтелектуальних освітлювальних рішень, а також електронних компонентів. Для світлодіодних і традиційних ламп компанія використовує добре відомий бренд OSRAM. У США та Канаді перевірений бренд SYLVANIA, який також належить компанії, використовується у всіх категоріях продукції.

Олег Волосовський – архітектор, дизайнер засновник студії LOFT BURO. За більш ніж двадцять років свого існування студія LOFT BURO зробила безліч проєктів та здобула багато престижних міжнародних нагород. Передусім LOFT BURO та Олег Волосовський відомі впізнаваними комерційними інтер’єрами HoReCa, серед яких – ресторани Marocana, CHI, «Остання Барикада», Porto Maltese, «Чічіко», Chang та багато інших. Майже для всіх своїх проєктів Олег Волосовський та команда LOFT BURO розробляють меблі та деталі інтер’єру, які виготовляються кастомізовано. 

На початку повномасштабного вторгнення разом з Андрієм Шпетним заснував бренд Rewind – одяг та аксесуари для яхтсменів, повсякденного життя та активного стилю життя за технологією upcycling – у речах використовуються відпрацьовані вітрила різних типів яхт. Влітку 2022 році бренд Rewind створив лімітовану колекцію одягу Demilitarization з парашутів збитих російських льотчиків. Колекції вже демонструвалися на міжнародних виставках і отримали багато схвальних відгуків. Ці колекції будуть показані під час заходу.

Наталія Мержієвська – архітекторка, дизайнерка, засновниця «Архітектурної платформи» та шоурумів The NEST у Одесі та Києві. Має більш ніж двадцятирічний досвід роботи в сфері дизайну та будівництва, керівництві комерційними проєктами. Експозиції відомих італійських брендів з оформлення інтер’єрів, серед яких – Poltrona Frau, Gianfranco Ferre, Fendi Casa, Roberto Cavalli,Versace, Rubelli, Trussardi, Bentley, дилерами яких є The NEST, представлені в шоурумах в Одесі та Києві. Великий досвід у комплектуванні і реалізації інтер’єрів в різних стилістичних напрямках – як громадських будівель так і приватних резиденцій – і співпраця з провідними архітекторами України та Європи дозволяють компанії The NEST розв’язувати завдання будь-якої складності.