Дружні міста: урбаністи з Big City Lab запрошують киян поговорити про безбар’єрність

Дати
25 Бер 2023
Локація
Київ, Освіторія Хаб, вулиця Князів Острозьких, 2
Організатор
урбан-бюро Big City Lab, Archilife та Освіторія Хаб
Вартість
безкоштовно
Час
15:00
Сайт
https://cutt.ly/n8Vmn6q

Експерти з інклюзії, архітектори, науковці, користувачі та маломобільні групи населення зберуться разом, щоб обмінятися досвідом, поділитися кращими практиками безбар’єрності та вирішити, як найкраще їх імплементувати в українські міста.

Як повідомляють організатори, на зустріч запрошуються усі, кому небайдужі українські міста: студенти, архітектори, урбаністи, активісти, депутати.

«Обговоримо, як створювати такі міста, що гідно зустрінуть наших героїв, стануть прихистком для тих, хто його потребує, та дбатимуть про вразливих мешканців – нас усіх. Міста, в які захочеться повертатися» – зазначають організатори події. 

Зустріч відбудеться 25 березня о 15:00 за адресою: Київ, Освіторія Хаб, вулиця Князів Острозьких, 2 Участь безкоштовна.

Вільний вхід для відвідувачів із тваринками. Після події буде фотозвіт. У разі повітряної тривоги – у приміщенні є укриття.

Охочих відвідати захід організатори просять зареєструватися за посиланням

Ознайомитись з деталями події можна тут.

У програмі: 

  • Розбір основних бар’єрів у містах та їх подолання від розробників Альбому безбар’єрних рішень та архітекторів;
  • Панельна дискусія про імплементацію практик безбар’єрності в Україні із експертами, урбаністами, науковцями, представниками маломобільних груп населення;
  • Нетворкінг і знайомства з однодумцями та професійною спільнотою;
  • Кава-брейк та смаколики.

Організатори події – урбан-бюро Big City Lab, разом зі спільнотою Archilife та Освіторія Хаб.

Альбом безбар’єрних рішень створений в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів». Проєкт реалізований громадською організацією Безбар’єрність спільно з Мінрегіон у рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», який виконує німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за фінансування Урядів Німеччини та Швейцарії. Розробником Альбому безбар’єрних рішень виступає урбан-бюро Big City Lab.