День Меблевика України 2023: 22 роки єдності, стійкості та досягнень

Mayachok Event Hall, вул. Лютнева 58А, Київ
Дати
10 Лис 2023
Локація
Київ
Організатор
Українська Асоціація Меблевиків
Вартість
3000 гривень
Час
12:00
Телефон
+38 (063) 235 02 03
Email
[email protected]
Сайт
https://bit.ly/FurnitureDay2023

Українська Асоціація Меблевиків (УАМ) відзначає своє 22-річчя та готується до відзначення Дня Меблевика України. Цей рік став символічним для асоціації, яка об’єднує провідних гравців української меблевої галузі і продовжує впевнено крокувати до нових вершин.

УАМ – це історія єдності та досягнень. Протягом 22 років об’єднаної роботи УАМ стала міцною спільнотою, яка об’єднує більше 340 українських  виробників меблів та дверей, дизайнерів деревообробників, постачальників, логістів, девелоперів і ритейлерів. Важливо зазначити, що ця спільнота виявилася дуже стійкою і потужною ще до початку повномасштабного вторгнення, завдяки чому вдалося зберегти галузь та забезпечити її подальший розвиток.

Оксана Донська, членкиня Правління УАМ і CEO Furniture of Ukraine Business Expo, зазначила: “У 2022 році Україна експортувала меблевої продукції на $806 млн. Це приголомшливий результат, тому що, незважаючи на війну, обсяг експорту лише на 23% менший, ніж у 2021 році, і на 43% вищий, ніж у пандемічному 2020 році.”

Щоб продовжити свою місію сприяння розвитку української меблевої галузі, УАМ запрошує всіх колег і друзів приєднатися до них у цей особливий день. Відзначення Дня Меблевика України відбудеться 10 листопада 2023 року в Mayachok Event Hall.

Подія включатиме низку цікавих секцій:

UNITY. УАМ – 22 роки єдності: В цій секції обговорюватиметься діяльність УАМ, вектори розвитку, проекти асоціації, гуманітарна допомога та багато іншого.

SALES STRATEGY. Як продавати у 2024 році: Тут ділитимуться ефективними інструментами продажу та розглядатимуться аудити компаній-учасниць УАМ.

FURNITURE OF UKRAINE. Як експортувати: У цій секції буде обговорюватися експортні кейси та перспективи розвитку експорту українських меблів.

HUMAN CAPITAL. Як робити замовлення: Тема кадрів, дуальної освіти, інструментів залучення працівників та статистики з меблевої галузі буде центральною на “HUMAN CAPITAL”.

Окрім цього, важливою частиною події буде благодійний аукціон на підтримку учасників УАМ, які зараз перебувають на фронті. Усі кошти, зібрані під час аукціону, спрямовані на допомогу цим відважним меблевикам.

Найбільший меблевий нетворкінг від початку повномасштабного вторгнення стане ідеальною можливістю для всіх учасників обмінюватися ідеями та досвідом в неформальній обстановці.

Початок реєстрації 10 листопада 2023 о 12:00. Вартість участі: 3000 грн для учасників УАМ та 5000 грн для всіх інших друзів та партнерів УАМ.

 

Зареєструватися на подію можна за посиланням: https://bit.ly/FurnitureDay2023  

Для отримання додаткової інформації та реєстрації звертайтеся до УАМ:

Телефон: +38 (063) 235 02 03

Електронна адреса: [email protected]