“БЕЗ 1С в будівництві”: PRO PM запрошує на вебінар для дослідження сучасних сервісів ведення обліку

Дати
30 Бер 2023
Організатор
Школа управління будівельними проектами PRO PM
Вартість
безкоштовно
Час
17:00
Сайт
https://cutt.ly/P4RsvEX

30 березня 2023 р. о 17:00 вийде 3-й випуск з циклу online-вебінарів “БЕЗ 1С в будівництві” на YouTube-каналі школи PRO PM.

Під час вебінару буде досліджена сучасна ERP /CRM систему Dilovod.

Dilovod – український онлайн-сервіс для ведення управлінського, бухгалтерського обліку та складання звітності, який спрощує роботу бізнесу, робить її більш ефективною.

Спікер Олексій Костюк, директор по інформаційним технологіям Dilovod розовість та продемонструє функціональні можливості ERP/CRM системи Dilovod.

Всього цикл вебінарів “БЕЗ 1С в будівництві або яку сучасну ERP та CRM системи обрати для управління портфелем будівельних проєктів в Україні” нараховуватиме 10 подій.

Мета проведення лекцій – допомогти будівельним компаніям вибрати найбільш оптимальну ERP та CRM систему, із доступних в Україні, ретельно розібратись з існуючим функціоналом сучасних ERP та CRM систем та з’ясовувати, наскільки вони вирішують проблеми управління портфелем будівельних проєктів.

Протягом вебінарів фахівці будуть порівнювати програмні продукти між собою та вивчати можливості переходу на нові ERP та CRM системи для компанії, які все ще користуються 1С та Bitrix24, або лише збираються впроваджувати автоматизацію у власній діяльності.

Реєстрація на 3-й вебінар за посиланням.