Батл – протистояння «Архітектор і влада: аспект безпеки»

БЦ GRADIENT, вул. Короленківська, 4
Дати
23 Лис 2023
Локація
Київ
Організатор
PRAGMATIKA.MEDIA
Вартість
безкоштовно
Час
17:00
Сайт
https://forms.gle/S4z9361HZrtiLWq59

Реалії сьогодення та умови воєнного часу потребують нестандартних рішень і швидкої адаптації до нового світу. Те, що ще декілька років тому ми могли споглядати лише в постапокаліптичних блокбастерах, тепер є частиною нашого повсякденного життя. Життя, де поняття безпеки людини та її навколишнього простору набуло разюче нового значення. 

Саме тему безпеки та комфорту сучасного міського простору пропонує обговорити PRAGMATIKA.MEDIA в рамках проєкту «Архітектурний MeetUp», новий захід якого відбудеться вже 23 листопада. 

Команда PRAGMATIKA.MEDIA поновлює проєкт «Архітектурний MeetUp», основною метою якого є створення платформи для комунікації на всіх рівнях урбаністичної, архітектурної та дизайнерської екосистем. Формат заходів передбачає обговорення гострих питань на тему пошуку нових принципів повоєнної відбудови держави та побудови українського суспільства в цілому. 

 Новий захід проєкту, тема якого — «Безпека як імператив сьогодення», відбудеться вже 23 листопада в конференц-просторі столичного БЦ GRADIENT. До обговорень будуть залучені провідні експерти українського девелопменту, архітектури, урбаністики та представники органів влади. 

Першим у таймлайні основної частини заходу буде батл — протистояння думок двох запрошених експертів: Олени Шуляк, голови Комітету з питань організації державної влади, самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, і Антона Черкашина, архітектора, засновника та СЕО архітектурного бюро büro A24D. Опоненти розберуть і обговорять проблематику теми «Архітектор і влада: аспект безпеки».  

Партнери заходу: Vlasne Misto, «Будівельна зірка», «Сігніфай Україна», «Топіар», «Меблеві Технології», «Компанія Вікна-Стар», «Вінкхаус Україна», Glas Trösch Ukraine, Reynaers Aluminium.

Локація: БЦ GRADIENT, вул. Короленківська, 4
Дата: 23 листопада 2023 р.

Вхід на подію за реєстрацією. Донати вітаються.

Всі зібрані кошти будуть спрямовані на проєкт розбудови локальної моделі комплексного центру реабілітації — простору відновлення військових та цивільних «ГАРТ».