Архітектурний MeetUp: Безпека як імператив сьогодення
- Дати
- 23 Лис 2023
- Локація
- БЦ GRADIENT, вул. Короленківська, 4
- Організатор
- PRAGMATIKA.MEDIA
- Вартість
- безкоштовно
- Час
- 17:00
- Сайт
- https://forms.gle/S4z9361HZrtiLWq59

Реалії сьогодення та умови воєнного часу потребують нестандартних рішень і швидкої адаптації до нового світу. Те, що ще декілька років тому ми могли споглядати лише в постапокаліптичних блокбастерах, тепер є частиною нашого повсякденного життя. Життя, де поняття безпеки людини та її навколишнього простору набуло разюче нового значення.
Команда PRAGMATIKA.MEDIA поновлює проєкт «Архітектурний MeetUp», основною метою якого є створення платформи для комунікації на всіх рівнях урбаністичної, архітектурної та дизайнерської екосистем. До обговорень будуть залучені провідні експерти українського девелопменту, архітектури, урбаністики та представники органів влади.Запрошуємо вас долучитися до нової події проєкту тема якої — «Безпека як імператив сьогодення».
Міський і житловий простір воєнного часу має характерний вигляд, з яким, на жаль, ми всі знайомі тепер на особистому досвіді: від пустельних вулиць без освітлення до заклеєних скотчем вікон. Пропонуємо разом візуалізувати те, яким має бути комфортний і безпечний простір сьогодення та з’ясувати, що саме і в якій пропорції впливає на його формотворення, з огляду на отриманий за останні роки досвід.
Програма Архітектурного MeetUp’у буде складатися з трьох основних частин:
– тематичного Urban-батлу двох запрошених експертів;
– дискусійної панелі з провідними гравцями ринку, модераторами якої стануть Костянтин Ковшевацький, головний редактор PRAGMATIKA.MEDIA, та Максим Мятко, співзасновник і СЕО проєктної компанії AIMM;
– презентації концептуальної експозиції українських виробників і дизайнерів від кураторки Лариси Цибіної.
Першим у таймлайні основної частини заходу буде батл — протистояння думок двох запрошених експертів: Олени Шуляк, голови Комітету з питань організації державної влади, самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, і Антона Черкашина, архітектора, засновника та СЕО архітектурного бюро büro A24D. Опоненти розберуть і обговорять проблематику теми «Архітектор і влада: аспект безпеки».
Продовженням заходу буде розширена дискусійна панель на тему «Безпека як імператив сьогодення», учасниками якої стануть:
– Дмитро Васильєв, CEO, співзасновник та головний архітектор компанії archimatika;
– Ярослав Корніяченко, СЕО компанії Vlasne Misto;
– Ігор Райков, засновник і CEO девелоперської компанії «Спільнота»;
– Максим Головко, архітектор та співзасновник організації «Агенти змін»;
– Віталій Бойко, СЕО консалтингової компанії Urban Experts;
– Скрипник Дарина, архітектурний консультант та архітектор ТОВ «Компанія Вікна-Стар»;
– Іван Богдан, Генеральний директор Winkhaus Україна;
– Антон Черкашин, архітектор, СЕО büro A24D.
До дискусії також зможуть доєднатися й гості події, які матимуть можливість поставити питання спікерам і отримати відповідь у форматі живої бесіди.
Щоб підсилити важливість міських функціональних об’єктів, у рамках Архітектурного Meetup’у також буде представлена експозиція типологій від провідних українських дизайн-студій і виробників «Дизайн для комфортного та безпечного міського простору». Разом із історикинею дизайну та кураторкою експозиції Ларисою Цибіною гості заходу матимуть змогу у форматі екскурсії ознайомитися з дизайнерськими предметами оформлення екстер’єрів, основним завданням яких є реалізація функції комфортних і безпечних публічних просторів.
Сценографію виставки розробив промисловий дизайнер Євген Пукліч, підрядниками експозиції виступила майстерня Kassone.
Серед експонентів — українські бренди: Vyourock, LOFU, Joyf, Panoptikum Collections, MiMi Fabryka, Container design studio, OdudLab та Dobro.design.
Партнери заходу: Vlasne Misto, «Будівельна зірка», «Сігніфай Україна», «Топіар», «Меблеві Технології», «Компанія Вікна-Стар», «Вінкхаус Україна», Glas Trösch Ukraine, Reynaers Aluminium.
Вхід на подію за реєстрацією. Донати вітаються.
Всі зібрані кошти будуть спрямовані на проєкт розбудови локальної моделі комплексного центру реабілітації — простору відновлення військових та цивільних «ГАРТ».