З ними легше працювати, вони дешевші, а найголовніше – сприяють більш стійкому процесу зведення споруд, отже, є перспективними для переходу до будівництва з нульовими викидами парникових газів, пише Archdaily.
Такі каркасні труби виготовляють за звичайним принципом, що застосовується у виробництві паперу. У результаті виходить готовий біопродукт, який у майбутньому так само можна переробити. Для його створення використовують матеріал, який проходить сертифікацію Лісової опікунської ради (FSC).

Картонні профільні труби пропонують використовувати для облаштування внутрішніх приміщень, а також меблів. Фото: Wood Tube
За словами розробника інноваційного рішення Тобіаса Седербома Олссона, матеріал демонструє великий потенціал щодо стійкості, порівняно з дерев’яними та сталевими аналогами.

Монтаж розробки нічим не відрізняється від аналогічного процесу зі звичайними сталевими конструкціями. Фото: Wood Tube
Цільове призначення картонних каркасів – створення внутрішніх стін, однак їх можна використовувати і для меблів, виготовлення жорстких ліжок, диванів, дверей тощо. Процес їхнього монтажу не відрізняється від того, у якому використовують труби зі сталі чи дерева.
Напередодні Wood Tube спільно з компанією нерухомості Vasakronan використали розробку для створення внутрішніх стін у сучасних офісах та комерційних приміщенях.
Читайте також
Хробаки, які поїдають полістирол, можуть переробляти пластик у масштабах заводу
У США замість будівельних блоків з бетону будуть використовувати цеглу із мікроводоростей
В Україні зведуть дев’ять атомних реакторів за технологією Westinghouse