У Швеції пропонують замінити металеві профільні труби на картонні

/ Події /

Для того, аби зменшити негативний вплив на навколишнє середовище, шведська компанія Wood Tube створила профільні труби з дерев'яної целюлози.

З ними легше працювати, вони дешевші, а найголовніше – сприяють більш стійкому процесу зведення споруд, отже, є перспективними для переходу до будівництва з нульовими викидами парникових газів, пише Archdaily.

Такі каркасні труби виготовляють за звичайним принципом, що застосовується у виробництві паперу. У результаті виходить готовий біопродукт, який у майбутньому так само можна переробити. Для його створення використовують матеріал, який проходить сертифікацію Лісової опікунської ради (FSC).

Картонні профільні труби пропонують використовувати для облаштування внутрішніх приміщень, а також меблів. Фото: Wood Tube

За словами розробника інноваційного рішення Тобіаса Седербома Олссона, матеріал демонструє великий потенціал щодо стійкості, порівняно з дерев’яними та сталевими аналогами. 

Монтаж розробки нічим не відрізняється від аналогічного процесу зі звичайними сталевими конструкціями. Фото: Wood Tube

Цільове призначення картонних каркасів – створення внутрішніх стін, однак їх можна використовувати і для меблів, виготовлення жорстких ліжок, диванів, дверей тощо. Процес їхнього монтажу не відрізняється від того, у якому використовують труби зі сталі чи дерева.

Нині у Швеції застосували розробку для облаштування офісних приміщень. Фото: Wood Tube

Напередодні Wood Tube спільно з компанією нерухомості Vasakronan використали розробку для створення внутрішніх стін у сучасних офісах та комерційних приміщенях.

 

 

Читайте також

Хробаки, які поїдають полістирол, можуть переробляти пластик у масштабах заводу

У США замість будівельних блоків з бетону будуть використовувати цеглу із мікроводоростей

В Україні зведуть дев’ять атомних реакторів за технологією Westinghouse