Схожий радше на артоб’єкт, аніж на функціональний елемент інтер’єру, стілець повністю відтворює форми та лінії “скрині для упокою”. Натомість всередині крісла дизайнер відходить від звичних традицій оздоблення і залишає простір твердим.
“Сидіти у ньому під час роботи в офісі з 9 до 5 здається мрією, від якої неможливо втекти”, пише Designboom.
Chairbox розповідає, що однією з причин створення цього крісла стало виникнення культу надмірної роботи. Вона “буквально прибиває людей до своїх робочих місць у всьому світі і це підштовхує їх до думки, що життя таким і має бути”.
Протягом тривалого часу після оприлюднення розробки у мережі митець дотримувався анонімності.
Вперше “Офісне крісло останньої зміни” Chairbox опублікував 25 жовтня 2021 року в інстаграмі, після чого воно почало викликати інтерес на форумах й у соціальних мережах. Більшість користувачів вважає, що офісне крісло-труна чудово віддзеркалює культуру перевантаженості та безвихідної роботи.
“Нарешті! Офісне крісло, яке передає те, що насправді відчуваєш, сидячи на черговій безглуздій двогодинній зустрічі, яка могла б бути простим електронним листом”, – пише один з користувачів Reddit.
Дехто підкреслює, що цей стілець є посиланням на картину Рене Магрітта під назвою “Балкон” (1950), де серед чотирьох домовин одна була кріслом. Однак автор концепту заперечує це і наголошує, що його дизайн “був просто чистим відображенням стану”.
Читайте також
Українські мавки в Парижі. YALANZHI OBJECTS презентував колекцію світла на міжнародній виставці
Крісло Play від українського виробника меблів woo підкорило відвідувачів Maison&Objet Paris
Фінські дизайнери використовують очерет для створення текстильних виробів