У Дубаї згорів небосяг, що розташований біля найвищої будівлі світу

/ Архітектура /

Вогонь спалахнув у житловому будинку біля Бурдж Халіфа.

Про це повідомляє низка медіа, зокрема ABC News.

Займання раптово з’явилось і поширилось у 35-поверховому хмарочосі, що розташований поруч із найвищою будівлею світу, вранці 7 листопада. Вогонь швидко загасили, утім, влада та поліція не поспішають коментувати ситуацію. Декілька видань, наприклад, Khaleej Times, зробили запит щодо детальнішої інформації і чекають на відповідь від посадовців. 

На вже опублікованих відео та фото помітно значну кількість надзвичайників, які борються із пожежею, та обвуглений фасад споруди. Про загиблих чи постраждалих мешканців поки не повідомляли.

Очевидці розповідають, що вогонь нібито з’явився в двох квартирах на верхніх поверхах і швидко розповсюдився на інші. 

35-поверховий житловий будинок, в якому спалахнула пожежа, розташований біля мечеті та Бурдж Халіфа. Фото: Pawan Singh / The National

Вогонь значно пошкодив фасад споруди та кілька квартир. Про постраждалих поки не повідомляли. Фото: AP / Khaleejtimes.com

Пошкоджена споруда входить до серії веж під назвою 8 Boulevard Walk від Emaar – забудовника, який має державну підтримку у Об’єднаних Арабських Еміратах. 

До слова, це не перша пожежа, яка виникла у висотках ОАЕ. Зважаючи на частоту таких випадків, у країні пожвавилось обговорення якості та безпечності використаних під час будівництва небосягів матеріалів.

 

 

Читайте також

У Китаї за кількадесят хвилин згорів 200-метровий небосяг

У Панамі плавучий будинок за $1,5 мільйона пішов під воду одразу після спуску

В Індії впав щойно відкритий міст — загинули понад 130 осіб